Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit

Shko poshtë

Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit Empty Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit

Mesazh nga Binni Thu 11 Feb 2010 - 10:04


Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit Policia-vendngjarjee1-300x222I riu që humbi jetën si pasojë e plagëve të thikës ishte student i Universitetit Bujqësor të Tiranës. Burime nga policia konfirmuan faktin se dy të rinjtë u konfliktuan për motive banale. Debati ka lindur për karrigen në një internet – kafe, por që ka përfunduar me përdorimin e thikës.
Ngjarja ndodhi sot pasdite pranë universitetit Bujqesor. 22-vjecari Robert Artndrecaj ka humbur jetën në Spitalin Ushtarak, pasi nuk mundi t’i mbijetoje plageve te shumta ne trup. Ndërkohë, policia bën të ditur se është identifikuar dhe arrestuar autori i ngjarjes, 19 vjecari Bukurosh Mucaku.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit Empty Re: Tronditet serish rendi ne Tirane, vritet studenti i Bujqesorit

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Feb 2010 - 12:18

deri kur te ne shqipart vrasje sa primitive ta thersh njerijun per nji karik kuku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi