Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lohan: KE po e “vëzhgon me llupë” Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lohan: KE po e “vëzhgon me llupë” Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lohan: KE po e “vëzhgon me llupë” Shqipërinë

Shko poshtë

Lohan: KE po e “vëzhgon me llupë” Shqipërinë Empty Lohan: KE po e “vëzhgon me llupë” Shqipërinë

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Feb 2010 - 3:14

Ambasadori i Komisionit Evropian në Tiranë, Helmut Lohan theksoi të enjten nga qyteti i Vlorës, se KE-ja po e vëzhgon Shqipërinë, ndërsa ka shtuar se një zgjidhje e shpejtë e krizës politike në vend do të ndikonte në hapat integrues drejt Bashkimit Evropian.
“Personi që në Komisionin Evropian që merret me zgjerimin komisioneri Shtefan Fule po e ndjek nga afër situatën në Shqipëri. Ai ka mirëpritur tryezën e thirrur nga presidenti Bamir Topi gjithashtu edhe dëshirën e të dyja palëve, kryeministrit Berisha dhe shefit të opozitës Rama për të marrë në konsideratë në mënyrë të përbashkët gjetjen e një zgjidhjeje për situatën”, tha ai.
Sipas Lohanit, janë pikërisht udhëheqësit politikë të Shqipërisë që duhet të gjejnë një zgjidhje dhe do ta bëjnë këtë padyshim duke patur parasysh të ardhmen evropiane të Shqipërisë si dhe interesat e vendit. /
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi