Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loj me emra - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loj me emra - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loj me emra

+10
Elisaaa
leta
Ardii
Alberti
Binni
Shaban Cakolli
Roksana
Aristogata
Astil1
WebMaster
14 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Loj me emra - Faqe 4 Empty Loj me emra

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Feb 2010 - 9:30

First topic message reminder :

Kleandra

loja fillon te shkruani vetem emra si mashkull si femer

me ngjyra ju lutem emrat flm
Loj me emra - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Loj me emra - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Loj me emra - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Loj me emra - Faqe 4 Empty Re: Loj me emra

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:22

Valentina............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loj me emra - Faqe 4 Empty Re: Loj me emra

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 0:10

Loj me emra - Faqe 4 ELoj me emra - Faqe 4 RLoj me emra - Faqe 4 ILoj me emra - Faqe 4 OLoj me emra - Faqe 4 NLoj me emra - Faqe 4 BlankLoj me emra - Faqe 4 N
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loj me emra - Faqe 4 Empty Re: Loj me emra

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:02

Loj me emra - Faqe 4 941846_252456048228199_1285481801_n

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loj me emra - Faqe 4 Empty Re: Loj me emra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi