Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur do ta.......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Kur do ta..........

Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Kur do ta..........

Mesazh nga WebMaster prej Sat 13 Feb 2010 - 11:35

Kuptojsh ?


Kur do ta kuptojsh ti, se sa te deshti kjo zemer?
Kur do ta kuptojsh ti, se per mua ishe i vetmi emer?
Kur do ta kuptojsh ti, ather do te jet von!
Kur do ta kuptojsh, se te deshta dhe ende zemra veq ty te don?
Kur do ta kuptojsh, se une vetem per ty jetova?
Kur do ta kuptojsh, se per ty rinin time e sakrifikova?
Kur do te thojn se ne ket bote une ende ty po te pres?
Me mir kthehu te une prap e mos thuaj dua te vdes.
Kur do ta kuptojsh, seriozisht se te deshta?
Me te vertet ..
Kur do ta kuptojsh, se per ty une e humba ket jet
Kur do ta kuptojsh, se une me dor ste kam prekur?
ather do te jet vone se une gjindem e vdekur
Kur do ta.......... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kur do ta.......... 30l12rc Pytje & Përgjigje Kur do ta.......... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga WebMaster prej Sat 13 Feb 2010 - 11:36

Shpirtin tim

ti nje kohe ishe me mua
bashke e ndanim cdo gezim
por papritur nje dite ike
e harrove ti dashurine

Tani luan me nje tjeter
qe ben ashtu si thua ti
e terheq ate per hunde
se kjo per ty eshte dashuri

Ndoshta koha do te ndryshoje
dhe nje dite do te me kerkosh
por smund ta blesh ti shpirtin tim
dhe gjith boten po ta mashtrosh

Tani shkon rruges e qete
edhe ben sikur sme sheh
por nje gje eshte e vertete
ti harron se kush ishe dje

Mund me tjetren te zbavitesh
si me mua qe lozje dikur
se per ty keshtu eshte jeta
kur e merr si nje aventure
Kur do ta.......... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kur do ta.......... 30l12rc Pytje & Përgjigje Kur do ta.......... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga WebMaster prej Sat 13 Feb 2010 - 11:37

Vetmia

Nese sonte ndihesh vetem
dhe ke frike te shohesh endrra
shuaj driten ndize zemren
do te me gjesh mua brenda

Me ty asgje nuk do te ndroj
le te me falin boten mua
cdo djal tjeter qe e takoj
ben me teper te te dua.

E di se do te vish
e di se s'mund te rrish
e di se gabon
pse ashtu mendon.

Mendoj i vetmuar
ndoshta je penduar
me tutje po pres
i jap vetes shprese

Dua të vdesë
gjersa jam i ri,
ndoshta kur do të dëgjosh
do të qashë dhe ti!
Ndoshta kur do të dëgjosh
do të qashë dhe ti!

Ndoshta do t'gëzohesh
se nga unë do t'lirohesh
Ndoshta do të qashë
se nga unë do të ndahesh
Ndoshta.............ndoshta
Kur do ta.......... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kur do ta.......... 30l12rc Pytje & Përgjigje Kur do ta.......... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga WebMaster prej Sat 13 Feb 2010 - 11:37

Dashuri ?

Kotë rrugëve ecën
Nuk e di ku shkonë
E tillë është jeta
Një iluzion.

Ju që sot jetën
Lehtë e ëndrroni
Mendohuni mirë
Kur të dashuroni.

Dëgjon muzikë me ëndje
Gjaku të valon
E takon një djal
Dhe e dashuron.

Dhe kur dashurinë
Ta gjejsh e kërkon
Ti kot mos u lodh
Është iluzion.

Ja pra gjithçka
Në këtë jetë
Është thjeshtë
Një iluzion

Kalon shumë kohë
Kur ti kupton
Se djali ty
Të tradhëton.

Me ëndrra të bukura
Shpresat i gjallon
Por krejt kot i ke
Është iluzion.
Kur do ta.......... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kur do ta.......... 30l12rc Pytje & Përgjigje Kur do ta.......... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Feb 2010 - 11:38

i lutem zotit se aj te ka kuptu dh edote kthehet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Vig-ana prej Sat 13 Feb 2010 - 11:51

kur do ta bej dasmen me Anen do kete shume miq
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Doktori prej Sat 13 Feb 2010 - 11:53

kur do ta takoj
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Aristogata prej Sat 13 Feb 2010 - 12:31

kur do ta rraf un kete :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Kur do ta.......... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Feb 2010 - 13:36

VIG-ANA shkruajti:kur do ta bej dasmen me Anen do kete shume miq


kur do te shoh un ty bre Kur do ta.......... 141365
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Anakonda prej Fri 17 Oct 2014 - 19:01

kur do te te shoh serish?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur do ta.......... Empty Re: Kur do ta..........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi