Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkatërrohet një bandë shqiptare e trafikut të armëve në Bruksel People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkatërrohet një bandë shqiptare e trafikut të armëve në Bruksel People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkatërrohet një bandë shqiptare e trafikut të armëve në Bruksel

Shko poshtë

Shkatërrohet një bandë shqiptare e trafikut të armëve në Bruksel Empty Shkatërrohet një bandë shqiptare e trafikut të armëve në Bruksel

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:37

12 persona janë arrestuar nga policia e Brukselit, 11 prej të cilëve dyshohen se janë pjesë e një grupi kriminal shqiptar që merret me trafik armësh. Forcat e policisë kane zbuluar gjithashtu edhe depon ku të ndaluarit mbanin municion.
Gjatë kontrollit të saj u gjetën dhe sekuestruan 15 revolverë dhe municion, një automatik kallashnikov, një pushkë, 7 kilogram eksploziv C4 plastik dhe 1.5 kilogram dinamit.
Mediat belge, duke iu referuar një deklarate të zyrës së shtypit të prokurorisë, flasin gjithashtu edhe për gjetjen e granatave, jelekëve ushtarakë dhe uniforma të policisë shqiptare.
Aksioni ishte pjesë e një hetimi të nisur në 2008. Të ndaluarit, shume prej të cilëve me precedentë penale, mohuan akuzat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi