Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Banorët e Gërdecit nuk e falin Fatmir Mediun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Banorët e Gërdecit nuk e falin Fatmir Mediun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banorët e Gërdecit nuk e falin Fatmir Mediun

Shko poshtë

Banorët e Gërdecit nuk e falin Fatmir Mediun Empty Banorët e Gërdecit nuk e falin Fatmir Mediun

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:44

"Nuk e fal Fatmir Mediun". Kështu ka deklaruar të hënën në Gjykatën e Lartë një nga të plagosurit e tragjedisë së Gërdecit, e cila kishte paditur ish-ministrin. Ky është rasti i dytë kur tentativat e gjykatës për të pajtuar Mediun me banorët dështojnë.
Seanca u zhvillua në Gjykatën e Lartë dhe ministri i Mjedisit Mediu nuk mori pjesë në seancën e pajtimit mes tij dhe banores së Gërdecit Alketa Hazizajt. Në Gjykatën e Lartë janë paraqitur vetëm dy avokatët e tij.
Trupi gjykues kryesohet nga Andi Celiku, ndërsa në përbërje të tij janë gjyqtarët Ardian Nuni, Irma Bala, Evgjeni Sinoimieri dhe Evelina Qiriako.
Kjo seancë pajtimore pason atë të 25 janarit, kur babai i 12 vjeçarit Roxhers Durda nuk pranoi ta falë Mediun, kështu që të përballet në Gjykatën e Lartë, organ i cili pak muaj më parë pushoi dosjen penale ndaj tij.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi