Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndjeheni i/e dashuruar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndjeheni i/e dashuruar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ndjeheni i/e dashuruar

+7
Sweetheart
Zeshkane
il conte
Єямєℓiиdå
Alberti
Arabela
WebMaster
11 posters

Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 4:32

Nga të gjithë keqkuptimet apo mashtrimet në lidhje me dashurinë,më i madhi dhe më bindësi është besimi se të dashuruarit është dashuri,apo manifestim i saj.Ky është një keqkuptim shumë i fuqishëm,sepse të dashuruarit,nga pikëpamja subjektive,përjetohet si përvojë e një dashurie shumë të fortë.Kur dikush dashurohet,sinqerisht do të mendojë:"Unë atë e dua".
Ipari:të jesh I (E) dashuruar është përvojë specifike erotike që lidhet me aktin seksual.Ne nuk dashurohemi me fëmijët tanë,pavarësisht nga dashuria e madhe që kemi për ta.Ne nuk dashurohemi me miqtë tanë të të njejtit seks,(vetëm nëse kemi prirje seksuale),edhe pse i duam me të vërtetë.Dashurohemi vetëm kur me apo pa vetëdije jemi të motivuar seksualisht.
E dyta:të qenit I(E)dashuruar është i përkohshëm.Pa marrë parasysh se me cilin person jemi të dashuruar,duhet të ç'dashurohemi për të kuptuar se lidhja jonë mund të zgjasë.Kjo nuk do të thotë që ne pushojmë së dashuri personin me të cilin kemi qenë të dashuruar.Dua të them,që ndjenja e dashurisë së zjarrtë(flaktë),e cila është karakteristike për të dashuruarit,gjithmonë kalon.Muaji i mjaltit gjithmonë e ka një fund.Lulëzimi romantik nuk është i përjetshëm.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Feb 2013 - 8:21

Ndjehem e dashuruar patjeter

Kishte zen merimenge kjo tema hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Arabela Fri 22 Feb 2013 - 8:28

klea tu beft cuni 100 vlec se me bere te shkrihem,,, hihihi hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Alberti Fri 22 Feb 2013 - 8:29

Po

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 25 Feb 2013 - 6:46

Poo shume.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:03

Full....pieno me shume nuk behet... A ndjeheni i/e dashuruar 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Zeshkane Thu 7 Mar 2013 - 10:06

il conte shkruajti:Full....pieno me shume nuk behet... A ndjeheni i/e dashuruar 3666372071

sa as un se arrij dot dashurin tende zemer Perqafffimeee Perqafffimeee
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:08

Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Full....pieno me shume nuk behet... A ndjeheni i/e dashuruar 3666372071

sa as un se arrij dot dashurin tende zemer Perqafffimeee Perqafffimeee

Me ty zemer ...shume ..vetem ti e di se sa... Perqafffimeee Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Sweetheart Fri 22 Mar 2013 - 18:08

Deri ne kocke A ndjeheni i/e dashuruar 2322649856
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Mar 2013 - 11:08

Of moooooooooooooo Me Ale Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Darius Sat 23 Mar 2013 - 12:27

Deri ne palce A ndjeheni i/e dashuruar 1319913934
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:49

Po; me vete JETEN, me gjithe te bukurat dhe te shemtuarat e saj !
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga * hanna * Wed 24 Apr 2013 - 22:53

Me duket se PO... [smile_1]
* hanna *
* hanna *
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/04/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 6:55

joo

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndjeheni i/e dashuruar Empty Re: A ndjeheni i/e dashuruar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi