Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën

Shko poshtë

Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën Empty Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 4:57

Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën dhe se duhet të lëvizë, kanë thënë përfaqësuesit diplomatikë udhëheqës perëndimor në deklaratat më të qarta deri tash në këtë temë.
Në një prononcim për gazetën “Pres”, ambasadori gjerman Ëolfram Mas, ka thënë se “për ne Kosova është fqinje e Serbisë” dhe se “Kosova nuk mund të kthehet nën krahun e autoritetit të Beogradit”.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën Empty Re: Serbia duhet ta kuptojë se e ka humbur Kosovën

Mesazh nga Ardii Tue 23 Feb 2010 - 5:00

o nuk merr vesh Serbija qe e ka hup KOSOVEN
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi