Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te te kem online sepse ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dua te te kem online sepse ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua te te kem online sepse .....

+28
tipi engjellor
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Shkembi
Next
Leo_uk
Anakonda
Yll Qielli
kasperi
Yulia
Selda
AlBora
Amazone
leta
dajti modh
Shaban Cakolli
Maksi
Emona
Єямєℓiиdå
Doktori
Alberti
/:UserCode"
Miti
Ardii
**Jeta**
WebMaster
Aristogata
Binni
32 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Binni Tue 23 Feb 2010 - 12:08

Cilin antare e doni ta keni online dhe pse pak fjale e pa detyrueshme te merret vesh se kush eshte por thjesht nje diskutim i bukur ,ky eshte qellimi nuk ka asgje qe do zbulohet ne forum thjesht diskutim asgje me teper .une psh dua qe kur te hyj tek Forumi te kem online se kush eshte nejse ahahahah:P:P 00027003
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Aristogata Tue 23 Feb 2010 - 12:09

dua te te kem online sepse me pelqen shoqeria
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 12:10

sepse me nevojitet kjo shoqri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Feb 2010 - 12:10

me pelqen shoqeria qe kam edhe ishalla shtohet me shume [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Binni Tue 23 Feb 2010 - 12:12

Kur Futrem Ne Ket Web Dua Te Jan Online Klea Edhe Rea Po Sken Kto Dyja Sme Rihet Hiq ahaahahahaa......Edhe Sa Her Te Futem Kam Deshire Te jen Kto Dyja Ketuuu:P
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Feb 2010 - 12:14

ah loqki kleas te kam vella dua te gjej ty edhe te tjeret ketu sa her te hy [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Binni Tue 23 Feb 2010 - 12:17

Klea shkruajti:ah loqki kleas te kam vella dua te gjej ty edhe te tjeret ketu sa her te hy [You must be registered and logged in to see this image.]

ahahah ashtu loqki valla ele uen ty tkam loqk shum tmireee :5454787: 733510
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga **Jeta** Mon 1 Mar 2010 - 11:23

Binni shkruajti:Kur Futrem Ne Ket Web Dua Te Jan Online Klea Edhe Rea Po Sken Kto Dyja Sme Rihet Hiq ahaahahahaa......Edhe Sa Her Te Futem Kam Deshire Te jen Kto Dyja Ketuuu:P


Edhe mu nuk po me rihet qe nuk je ti Binni on tani... [You must be registered and logged in to see this image.] .......... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Ardii Mon 1 Mar 2010 - 11:25

Dua te te kem onlin sepse pa ty nuk rrihet Klea
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Aristogata Mon 1 Mar 2010 - 11:26

Binni shkruajti:Kur Futrem Ne Ket Web Dua Te Jan Online Klea Edhe Rea Po Sken Kto Dyja Sme Rihet Hiq ahaahahahaa......Edhe Sa Her Te Futem Kam Deshire Te jen Kto Dyja Ketuuu:P


00037016 00037016 00037016 00037016 00037016 00037016 00037016 00037016 00037016
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Miti Mon 1 Mar 2010 - 11:26

Dua te kam online sepse kam nevoj per ty........
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Ardii Mon 1 Mar 2010 - 11:49

dua te kem onlin se me nevojitesh
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga **Jeta** Tue 2 Mar 2010 - 9:29

Se edhe pak e ndali pc-ne.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga /:UserCode" Tue 2 Mar 2010 - 9:31

doja te pyes diqka..?
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 1:27

Dua te te kem online sepse kam per te biseduar me ty `

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Doktori Fri 12 Mar 2010 - 3:22

se vetem per tyy hyj ne mmsn
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Alberti Fri 12 Mar 2010 - 3:44

Sepse dua te flas me ty se skemi folur moti

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Jan 2011 - 3:47

Dua te kem onlain sepse ndjehem shum mire me ty ndjehem e lumtur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 25 Jan 2011 - 4:48

..kam deshire te lexoj germat tua te qendisura sic di ti
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Tue 25 Jan 2011 - 4:58

dua te kam online sepse ka postime te mira
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 25 Jan 2011 - 4:59

..eshte kenaqesi te lexohsh nga ti
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Tue 25 Jan 2011 - 5:20

sepse eshte gjithnje kenaqesi 0000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Emona Thu 27 Jan 2011 - 7:20

Sepse Me Mungon Shkrimet e tua...Magjike.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Maksi Thu 27 Jan 2011 - 7:22

sepse avatari jot thot shume ..............
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 7:23

sepse shpreh sensualitet hophooopi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 27 Jan 2011 - 7:24

qendron elegante 1posta
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 7:26

je shqipatr 0000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Emona Thu 27 Jan 2011 - 7:40

Sepse Esht Kenaqesii te Postoj meeeee ty.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Jan 2011 - 7:42

Sepse me ben te ndjehem mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga dajti modh Thu 27 Jan 2011 - 7:56

sepse je vetvetja
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 10:17

sepse je çike simpatik [smile_1] celebrate005 mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga leta Thu 27 Jan 2011 - 10:47

sepse me pelqejn postimet tuaja
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Amazone Thu 27 Jan 2011 - 10:55

sepse je shoqe e mire
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 10:55

sepse ti leta je vajz shum e matur dhe edukume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 10:57

sepse te adhuroj tytepuuth tytepuuth
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga leta Thu 27 Jan 2011 - 10:58

flm Kushtrim edhe ti je djale i qete dhe i shoqerueshem...respekt
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 10:59

sps leta te njoh shum nje koh te gjat ama ti seke ndrushu qendrimn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga leta Thu 27 Jan 2011 - 11:03

flm shum Kushtro kjo do te jem gjithmone ... :tokeee:
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Aristogata Thu 27 Jan 2011 - 11:04

kam mall te bisedojm
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Jan 2011 - 11:04

tu lumt Dua te te kem online sepse ..... 366681
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dua te te kem online sepse ..... Empty Re: Dua te te kem online sepse .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi