Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'te respektoj sepse... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
S'te respektoj sepse... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S'te respektoj sepse...

+5
Dori_sweet
Katniss
Shkembi
Next
Emona
9 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:08

Ta marrim i cik per shaka kete teme..thuaj antarit larte pse nuk do ta Respektosh!

P.s Ne raste se Postimet marrin tjeter drejtim tema mbyllet ,mos i merrni si ofendim shkrimet qe behen ktu pa dashej dhe vetem sa per te be i cik shaka te postojm ktu..Edituar për herë të fundit nga Eмσηα në Sun 11 Dec 2011 - 12:15, edituar 1 herë gjithsej

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:09

jo jo pse per shaka ne te vertet skam arsye pse te respektoj
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:11

Hahahhah

..Sd'u edhe pike.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:12

se mban shum gjera tek dora [You must be registered and logged in to see this image.]
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:14

..Se ngele tu dergu sms (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:16

sepse genjen nuk nr tel tim
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:19

...Se me cmendi ajo zile teli

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Shkembi Sun 11 Dec 2011 - 12:22

se kjo lart do tme mysi S'te respektoj sepse... 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:24

Eмσηα shkruajti:...Se me cmendi ajo zile teli

shife sepse me cmend duke then ....
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:26

Se di, ste respektoj ? S'te respektoj sepse... 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:26

S'te respektoj sepse... 426788 s'du 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:31

ty jo e jo po ajo lart cpati qe e humbi respektin
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:34

Jo mo, vetem kesh tu e pyet vehten :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 12:35

sepse shikon steprapsi
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:36

...S'din me resp :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:37

Hiq ste du :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:38

....S'po me pelqen me te res sonte. :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:39

:[LoL]: Sepse nuk me le te vij te dhoma mbreme :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:40

Hahahahahhahhahah


Se ma kujton Madirlenet S'te respektoj sepse... 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Shkembi Sun 11 Dec 2011 - 12:41

se su bone me barcen :651109:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Katniss Sun 11 Dec 2011 - 12:42

Se u bone me barcen :real2:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 12:42

S'te respektoj sepse... 426788 ....Tkom marr inat

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Dori_sweet Sun 11 Dec 2011 - 19:06

[You must be registered and logged in to see this image.] sna flet fare
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 1:01

.... na viziton rrall :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Shkembi Mon 12 Dec 2011 - 1:05

se kjo siper osh e eger [@@nervaa@@]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 1:06

..Bohet kinse si do tipet e egra.. S'te respektoj sepse... 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Shkembi Mon 12 Dec 2011 - 1:09

ti kinse mi,Leon e bone shosh apo harove 00027003

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 1:10

....s'harrova jo,fillim ke djal ka edhe me keq.. :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Shkembi Mon 12 Dec 2011 - 1:13

qyqa mi,po une prap do ja lo radhen atij qe vjen pas meje S'te respektoj sepse... 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 1:16

...S'ke ku ike te vjne radha edhe ty... [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Katniss Mon 12 Dec 2011 - 1:22

Ik mi, mos me dil para (tongueout)
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 1:22

Pse mi?!! do mem rref a cka :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Dec 2011 - 1:23

Se nuk me gjen disa foto ti mua per portalin hahaha da linke me foto te ndryshme haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Shkembi Mon 12 Dec 2011 - 1:25

o mi pse i fale kta siper sta majti hic S'te respektoj sepse... 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 1:26

[@@@@@@] Ei Me goca skapem un ...i kom xhana keto dya 00027003


Meshkujt kom vef mi bo i pamuk me druu [@@@@@@]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga EpiKada Mon 12 Dec 2011 - 4:29

Une thjeshte jam indiferente
respektin tim nuk e ke fituar ende dhe nuk mund ta gezosh !!
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Mon 12 Dec 2011 - 4:48

ste respektoj nese ndyshon keshtu sic je
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 4:58

..Ndrron shpesh mendimin

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Next Mon 12 Dec 2011 - 4:59

se skam krijuar respekt mo[You must be registered and logged in to see this image.]
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 5:02

....E ke humb rrugen :afro:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S'te respektoj sepse... Empty Re: S'te respektoj sepse...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi