Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PDSH kthehet në Parlament!? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PDSH kthehet në Parlament!? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PDSH kthehet në Parlament!?

Shko poshtë

PDSH kthehet në Parlament!? Empty PDSH kthehet në Parlament!?

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 8:56

PDSH kthehet në Parlament!? F.0224110136994_mPartia Demokratike Shqiptare pritet që të premten të thërret Kuvendin partiak, ku kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi do të paraqes para kuvendarëve sugjerimet e faktorit ndërkombëtar për tu kthyer në Parlament, bëjnë të ditur burime partiake pran PDSH-së.
Mirëpo, jozyrtarisht mësohet se bojkoti nuk do të ndërpritet për shkak se deputetët e PDSH-së, nuk janë të gatshëm për tu kthyer në Parlament, pasi sipas tyre situata politike nuk është përmirësuar aspak.
Drejtuesit e PDSH-së, thonë se alternativa e vetme për të avancuar të drejtat e shqiptarëve që jetojnë në Maqedoni është Marrëveshja e re politike me palën maqedonase, që propozon kjo parti.
Partia Demokratike Shqiptare, bojkotin e ka filluar më 18 gusht të vitit 2009. Diplomatët ndërkombëtarë në vend disa herë i kanë bërë thirrje deputetëve të kësaj partie të ndërpresin bojkotin dhe të kthehen në Parlament.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi