Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
LSDM: Projekti “Shkupi 2014” do të kushtojë 200 milion euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
LSDM: Projekti “Shkupi 2014” do të kushtojë 200 milion euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LSDM: Projekti “Shkupi 2014” do të kushtojë 200 milion euro

Shko poshtë

LSDM: Projekti “Shkupi 2014” do të kushtojë 200 milion euro Empty LSDM: Projekti “Shkupi 2014” do të kushtojë 200 milion euro

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Sat 27 Feb 2010 - 8:20

LSDM: Projekti “Shkupi 2014” do të kushtojë 200 milion euro 9767mc

LSDM ka shprehur shqetësimin mbi realizimin e projektit ‘Shkupi 2014’ pas deklaratave se ai do të realizohet me 80 milion euro, në kohëzgjatje prej 8 vjetësh, raporton Alsat. Sipas përllogaritjeve të LSDM-së, i gjithë projekti do të kushtojë 200 milion euro, ndryshe nga çfarë deklaron Gruevski. Nga LSDM gjithashtu shtrojnë dilemat se çfarë përmendoresh do të vendosen konkretisht në qendër të Shkupit.
"Kemi deklarata të liderit të partnerit të koalicionit të VMRO DPMNE-së, se janë marrë vesh që në shesh të vendosen përmendore të heronjve shqiptarë. Tani askush nuk e di se si do të duket sheshi i Shkupit. Flitet se me këtë projekt, do të angazhohen më shumë punëtorë. Unë do të kisha thënë punëtorë do të angazhoheshin nëse ndërtohen edhe hidrocentrale, rrugë, objekte të energjetikës, hekurudha e gjithçka që mund të përmirësojë për një afat më të gjatë, jetesën e qytetarëve", deklaroi Andrej Petrov nga LSDM.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi