Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Veshjet jashte serie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Veshjet jashte serie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veshjet jashte serie

Shko poshtë

Veshjet jashte serie Empty Veshjet jashte serie

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 2:54

Veshjet jashte serie RrobaqepesiGani Gazhelin e gjejme ne nje moment pune. Pas pantallonave te mbaruara, radha i vjen xhaketes qe per nga realizimi kerkon me shume lodhje.

Mjeshteria e Ganiut per te veshur meshkujt lidhet me eksperiencen e tij te nisur qe ne moshen 14 vjecare. “Kam 54 vjet qe e ushtroj kete zanat. Eshte nga pasioni qe kam pasur qe femije”, thote ai. 68 vjecari qe prej 8 vitesh eshte ne pension, vazhdon te ushtroje zanatin e robaqepesit edhe sot qe tregu te orfon nje game te madhe produktesh te gatshme.

Edhe ne kete zanat ekzistojne gradat. Minimumi qe kerkohet per tub ere usta eshte pervoja. “Mund te behesh edhe per nje apo dy vjet por sekreti eshte sa e kenaq klientin”, shton Ganiu. Pyetja qe shtrohet eshte, a veshin shqiptaret marke shqiptare? Ana thote se ne 15 viutet e pune se saj, kerkesat e veshjeve jashte serie, jane ne rritje. “Jane me te kenaqur duke e bere veshjen e tyre sepse u pershtatet me teper”, pohon ajo.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet jashte serie Empty Re: Veshjet jashte serie

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 4:17

ca njerez skan gusto me then te drejten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi