Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

2 posters

Shko poshtë

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Empty Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

Mesazh nga Vizitor Mon 8 Mar 2010 - 2:13

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Policia-korceNje 21-vjecare nga nje fshat i rrethit te Korces eshte arrestuar nga policia lokale, pasi u kap duke ushtruar prostitucion ne nje lokal.

Burime zyrtare te policise pohuan se 21-vjecarja me inicialet A.M. nga fshati Dishnice i rrethit te Korces, eshte kapur ne flagrance duke ushtruar prostitucion ne nje lokal ne fshatin Boboshtice.

Ne kete fshat te njohur per tavernat e tij dhe frekuentimin nga vizitore te shumte, 21-vjecarja ka qene e punesuar ne nje lokal te zones. Policia, nderkaq, ka filluar hetimet ne gjendje te lire edhe per pronaren e tavernes.

Gruaja me inicialet K.K., 40 vjece, do te ndiqet penalisht per vepren penale te mbajtjes se lokalit ne pronesi te saj per prostitucion.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Empty Re: Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Feb 2011 - 5:55

Klea turp te keshe dhe e tregove veten sa e poshter je dhe shpifese dhe vetem duke shuar fjalen "prostitutat" qe kisha thene une ne Mendimi i castit: -Edhe prostitutat dalin me dipllome sipas lajmeve te fundit.
Mbae kete teme me shendet se ketu do te te kenaqi fjala PROSTITUTA.

Dhe kercenimet aty ku te kene mesuar.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Empty Re: Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Feb 2011 - 5:57

Meqe kam turp une ik rri me ato qe skan turp prandaj merr pak pushim se te duhet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Empty Re: Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

Mesazh nga Prada Mon 14 Feb 2011 - 1:10

qfar jan kan keta per kleas more
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Empty Re: Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Feb 2011 - 1:35

Prada lere se nuk i ve faj un atit se eshte i dashuruar edhe dashuria e ka verbuar kohet e fundit ..nese puna e ati rrespektin Klea Ja ka bere deri ne fund ati edhe Asaj me siper ati po keshtu eshte kur te rrespektojne per interes
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare Empty Re: Korce, arrestohet prostituta 21-vjecare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi