Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Audi përgatit paketën S-line për modelin A1 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Audi përgatit paketën S-line për modelin A1 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Audi përgatit paketën S-line për modelin A1

Shko poshtë

Audi përgatit paketën S-line për modelin A1 Empty Audi përgatit paketën S-line për modelin A1

Mesazh nga Binni Mon 8 Mar 2010 - 10:29

Audi përgatit paketën S-line për modelin A1 F.0308124627929_m

Versioni më i vogël i Audi sapo është paraqitur publikisht në Gjenevë, e ky prodhues tanimë ka përgatitur paketën e pajisjeve S-line për ata të cilët dëshirojnë të individualizojnë automjetin e tyre.

Në Audi janë të vetëdijshëm se do t’u duhet të ofrojnë pajisje të pasura në përzgjedhje nëse dëshirojnë që në segmentin e automjeteve kompakte për qytet të konkurrojnë ndaj modelit Mini Cooper.

Audi përgatit paketën S-line për modelin A1 Audisline1

Tani për tani Audi në kuadër të paketës S-line ofron dy nivele të pajisjeve. S-Line Exterior e bën pamjen e jashtme të këtij automjeti të vogël nga Ingolstadti shumë tërheqëse falë mbrojtësve të ri me thithës më të mëdhenj të ajrit si dhe dritave më të errësuara.

Audi përgatit paketën S-line për modelin A1 Audisline2

S-Line Sport Package avancon edhe tiparet vozitëse, sjell enterier sportiv, timon dhe ulëse të mbuluara me lëkurë.

Paleta e motorëve tek modelet e S-line mbetet e njëjta sikur edhe tek A1 konvencionale –dy motorë me naftë me nga 90 dhe 105 kuaj fuqi si dhe dy motorë me benzinë nga 86 dhe 122 kuaj fuqi.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi