Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mou: Balotelli i semure? Genjeshter People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mou: Balotelli i semure? Genjeshter People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mou: Balotelli i semure? Genjeshter

Shko poshtë

Mou: Balotelli i semure? Genjeshter Empty Mou: Balotelli i semure? Genjeshter

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 2:01

Mou: Balotelli i semure? Genjeshter MourinhoTrajneri i Interit, Jose Mourinho flet hapur per mosmarreveshjet me sulmuesin Balotelli, duke mos e fshehur qe mes tyre ka probleme te medha.

Vendimi per ta aktivizuar edhe pse ai ishte me grip, ngjalli reagime te ashpra, por tekniku e thyen heshtjen duke saktesuar se gjithcka ishte nje genjeshter sepse Balotelli nuk vuante nga asnje viroze.

“Ishte keq per shkak te temperatures? Cfare temperature? Une isha i semure, jo ai. Une dhe mjeku Combi e dime shume mire gjendjen shendetesore te tij, sepse po ta aktivizonim te semure do ishte shume e gabuar. Temperatura e Marios eshte nje genjeshter”, sqaron “Special One” duke u mbyllur gojen mediave qe gjate gjithe diteve te fundit e kishin sulmuar per aktivizimin e Balotelli-t dhe lenien ne stol te Eto’o.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi