Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pogradec, digjet nje shkolle fshati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pogradec, digjet nje shkolle fshati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogradec, digjet nje shkolle fshati

Shko poshtë

Pogradec, digjet nje shkolle fshati Empty Pogradec, digjet nje shkolle fshati

Mesazh nga Vizitor Tue 16 Mar 2010 - 4:10

Pogradec, digjet nje shkolle fshati DIGJET-SHKOLLA-MBULIM-16_tnNje zjarr ka djegur shkollen 9-vjecare te fshatit Rremenj ne Pogradec duke cuar ne pezullimin e mesimit.

Zjarri ka shperthyer ne oret e nates dhe ka shkaktuar djegien e ambienteve dhe Drejtorise se Shkolles. Ekspertet qe kane shkuar ne vendin e ngjarjes deklarojne se zjarri mund te jete shkaktuar si pasoje e nje sobe qe ka qene e ndezur. Vatra e zjarrit eshte lokalizuar ne katin e dyte ku ka qene nje sobe qe perdorej per ngrohje me dru zjarri.

Per shkak te ambienteve te vjetra flaket jane perhapur me shpejtesi duke shkaterruar bazen materiale dhe regjistrat, nje pjese te madhe te librave dhe disa klasa.

Kjo ka bere qe te pezullohet mesimi nderkohe qe nxenesit e shkolles 9-vjecare te Rremenjit do te zhvendosen ne tjeter shkolle per te mos penguar keshtu procesin mesimor. Drejtori i shkolles Eqerem Baçi thote se nxenesit do te zhvendosen ne shkollen e Staroves deri ne rregullimin e ambienteve per mesim.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi