Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Malësi e madhe, digjet 3 vjeçarja  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Malësi e madhe, digjet 3 vjeçarja  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malësi e madhe, digjet 3 vjeçarja

Shko poshtë

Malësi e madhe, digjet 3 vjeçarja  Empty Malësi e madhe, digjet 3 vjeçarja

Mesazh nga Binni Tue 9 Aug 2011 - 0:49

Një vajzë 3 vjeçare humbi jetën pas djegies së banesës së saj në fshatin Palvare, në Malësinë e Madhe.
Forcat e zjarrëfikësve shkuan menjëherë në vendngjarje, por nuk kanë arritën dot të shpëtonin vajzën 3 vjeçare.
Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende dhe policia nisi hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi