Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagoset kur luante me armën, vdes në spital Erudolf Kola People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagoset kur luante me armën, vdes në spital Erudolf Kola People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagoset kur luante me armën, vdes në spital Erudolf Kola

Shko poshtë

Plagoset kur luante me armën, vdes në spital Erudolf Kola Empty Plagoset kur luante me armën, vdes në spital Erudolf Kola

Mesazh nga Vizitor Sat 27 Mar 2010 - 9:14

MIRDITE – Një 21-vjeçar nga Mirdita humbi jetën sot në spitalin Ushtarak në Tiranë pasi ishte vetëplagosur me armë zjarri ndërsa luante në banesën e tij në Rrëshen.
Ngjarja e ndodhur në një fshat të këti rrethi, sipas policisë kishte për pakujdesinë e të riut Erudolf Kola, i cili në një moment, ndërsa luante me armën, ka qëlluar veten me një plumb duke pësuar plagosje të rëndë.
Menjëherë pas lëndimit, 21-vjeçari është transportuar në drejtim të Spitalit Ushtarak për ndihmë mjekësore, por bluzat e bardha nuk arritën ta shpëtojnë.
Mjekët thanë se Erudolf Kola kishte humbur shumë gjak dhe për pasojë gjeti vdekjen.
Megjithë pistën e një ngjarje aksidentale, policia tha se ësht duke hetuar mbi ngjarjen.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi