Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë

Shko poshtë

Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë Empty Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë

Mesazh nga Vizitor Sat 27 Mar 2010 - 9:23

Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë Kinezigjoks200200KINE – Personi që shikoni në foton e publikuar nga The Sun, të paktën nga të dhënat e deritanishme është njeriu me gjoksin më të madh në botë!
Personazhi quhet Feng Guo, është shtetas kinez dhe aspak i kënaqur me madhësinë e gjoksit të tij.
Mjekët kanë dështuar të gjejnë shkakun e kësaj anomalie të rrallë.
Vetë Feng Guo, thotë se dukuria filloi të shfaqej dhjetë vite më parë.
Kinezi nuk ishte shqetësuar në fillim derisa bënte punë të rënda dhe kishte menduar se ishte fjala për një zhvillim muskulor.
Por kjo nuk zgjati shumë. Vitet e fundit gjoksi i tij pësoi rritje përsëri aqsa e gjitha kjo u kthye në shqetësim.
Feng Guo iu drejtua mjekëve, por ata ende nuk kanë arritur të gjejnë një zgjidhje për këtë. Protagonisti është aq i dëshpëruars saqë ka akuzuar mjekët që po eksperimentojnë në trupin e tij për njohuritë e tyre ndërsa nuk po i gjejnë shërim për shkak se rritja e gjkoksit vazhdon!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë Empty Re: Anomalia, ja njeriu me gjoksin më të madh në botë

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 18:23

po si ka mundesi?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi