Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet 17 vjecarja e zhdukur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet 17 vjecarja e zhdukur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet 17 vjecarja e zhdukur

Shko poshtë

Gjendet 17 vjecarja e zhdukur Empty Gjendet 17 vjecarja e zhdukur

Mesazh nga Vizitor Sun 28 Mar 2010 - 2:55

17-vjeçarja Erlinda Mulla, është gjetur nga policia në qytetin e Fierit pas pesë ditësh kërkime.


Gjetja e adoleshentes është arritur pasi është zbuluar numri i saj i telefonit që përdorte.
Policia ka shoqëruar edhe një 18 vjeçar, nga Fieri, tek shtëpia e të cilit vajza kishte qëndruar gjatë ditëve që rezultonte e humbur.
Vajza dëshmoi në polici se kishte marrë arratinë për shkak se tek familja e të fejuarit, nuk e lejonin të dilte nga shtëpia dhe e kufizonin në lëvizje.
Policia tha se nuk kishte prova që djali me të cilin shoqërohej kishte për qëllim trafikimin e saj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi