Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

+10
Next
Katniss
dajti modh
T_o_n_i
Anila
Poeti Dhimbjes
Emona
Prada
naploni
WebMaster
14 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Apr 2010 - 6:43

First topic message reminder :

Ketu e kan vendin vetem ato qe e meritojn emrin burra e burrnesha. Pro()
Kutin
e duhanit e keni aty ne qoshe te dhomes,asht me te dredhun safi duhan
taraboshit.
Kalofshi sa ma mir burra. QeshMeLot() [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 9:03

dajti modh shkruajti:
EmoNa shkruajti:
dajti modh shkruajti:
EmoNa shkruajti:Qka thu more...Veshtire me besuuuuuuu a [You must be registered and logged in to see this image.]
jo eri shpresa vdes e fundit .. ka me arrit kemi me qen gjalle une e ti ..........thash gjysma ka arrit se KOSOVA ju mor serbis .. e tani duhet pjesa tjeter ku flitet SHQIP................[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


U the ti na mbetet te SHPRESOJM>...edhe pse e veshtire i cik.
edhe Izraeli 40 vjet kerkoi neper shkretetire ..45 vjet ka qe eshte bere shtet .. e shife ku jane sot .. ...........

hmm..eshte i cik e veshtire se ketu ne 2 Shtetet SHQIPTARE nuk udhheqim ne Shqiptaret vet Por Shtetet tjera dmth ne si Popull ...ecim sipas planit te Politikes Se jashtme..jo qe i marin ne vendimet...edhe pse gjat gjith kohes mburren se bejn gjonat si thon vete.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga dajti modh Tue 6 Dec 2011 - 9:13

ok ok po do kthjellohen ujerat .. sdo rrine perhere te turbullta .. me kohe cdo gje do shkoj atje ku duhet ...............Izraeli per Arabnine,, .e Albania per Europen ............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 9:14

Fjalt tua ne vesht t'Zotit [Ok]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 6 Dec 2011 - 10:21

Ku jane buRRat?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Leo_uk Tue 6 Dec 2011 - 11:21

Une se pi duhanin... Vazhdoni ju me Izraelin.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 19:14

Aaahaahaha e kush eshte burrnesha????????????????

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:39

Anakonda shkruajti:Aaahaahaha e kush eshte burrnesha????????????????

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol - Faqe 2 Empty Re: Kuvendi i burrave e i ndonje burrneshe...lol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi