Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapen 70 kg drogë në bidona qumështi, pranga trafikantit në Sarandë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapen 70 kg drogë në bidona qumështi, pranga trafikantit në Sarandë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapen 70 kg drogë në bidona qumështi, pranga trafikantit në Sarandë

Shko poshtë

Kapen 70 kg drogë në bidona qumështi, pranga trafikantit në Sarandë Empty Kapen 70 kg drogë në bidona qumështi, pranga trafikantit në Sarandë

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Apr 2010 - 4:39

Kapen 70 kg drogë në bidona qumështi, pranga trafikantit në Sarandë Heroina_operacion_antidroge_200_173

/* */





SARANDE – Policia lokale në Sarande, sekuestroi sot një sasi prej 70 kilogramë lëndë
narkotike kanabis sativa e cila destinohej për trafik jashtë vendit.
Droga është kapur nga policia në fshatin Vergo të Sarandes. Policia tha se arrestoi transportuesin e lëndës narkotike qe vinte nga Lazarati i Gjirokastres.
Sipas burimeve zyrtare të policisë, shtetasi Ndriçim Roboçi ra në pranga pasi në vendin e ngjarjes u provua se po kryente transportimin e ngarkesës me 70kg kanabis.
Sipas hetuesve të policisë, droga u gjet e fshehur në disa bidona qumështi ku ishte vendosur në pako me qëllim shmangien e mundësisë së zbulimit të saj nga policia.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi