Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greqi, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve

Shko poshtë

Greqi, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve Empty Greqi, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Apr 2010 - 0:23

Greqi, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve Greke-policePas një hetimi prej disa muajsh policia greke ka shkatërruar një rrjet të fuqishëm të trafikimit të qënieve njerëzore.

Burime policore lokale bëjnë të ditur se gjatë operacionit janë arrestuar 5 persona, 4 shtetas grekë dhe 1 shqiptar, ndërkohë që 9 të tjerë janë shpallur në kërkim.

Sipas burimeve, organizata kriminale merrte vajza nga Shqipëria dhe i detyronte ato të kryenin marrëdhënie seksuale me dhunë.

Burimet saktësojnë më tej se 1 prej 4 grekëve të arrestuar bënte pjesë në një organizatë vrasësish të quajtur “vrasësit me kontratë”.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi