Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagos të atin, s'i jepte pjesë nga shtëpia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagos të atin, s'i jepte pjesë nga shtëpia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagos të atin, s'i jepte pjesë nga shtëpia

Shko poshtë

Plagos të atin, s'i jepte pjesë nga shtëpia Empty Plagos të atin, s'i jepte pjesë nga shtëpia

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Apr 2010 - 0:26

Plagos të atin, s'i jepte pjesë nga shtëpia Policia-aksionKonflikti për pronat, për pak ka shkaktuar një tragjedi familjare në Rrethin e Fierit. Djali ka plagosur me armë zjarri të atin për pronësinë e shtëpisë së përbashkët, ndërkohë që policia ende nuk ka mundur ta prangosë.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Suk, të Komunës Strum në Rrethin e Fierit. Debatet mes Ali Metushit, 57 vjeç, dhe djalit të tij, Dashamir Metushi, 40 vjeç, kanë nisur kohë më parë.

Mësohet se shkak ka qenë banesa e përbashkët ku jetonin atë e bir me familjet e tyre, që shpeshherë çonte në debate dy familjarët.

“Edhe herë të tjera, debatet kanë përfunduar me fjalë të rënda deri dhe me lëndime të lehta të të dyja palëve”, pohojnë për gazetën “Shqip” banorë të fshatit Suk.

Ali Metushi është martuar dy herë dhe nga martesa e parë pati një djalë, Dashamirin. Dy familjet kanë më shumë se 15 vjet që bashkëjetojnë në të njëjtën godinë
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi