Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kontrolli i minierave, hiqen 5 licensa People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kontrolli i minierave, hiqen 5 licensa People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontrolli i minierave, hiqen 5 licensa

Shko poshtë

Kontrolli i minierave, hiqen 5 licensa Empty Kontrolli i minierave, hiqen 5 licensa

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 3:30

Kontrolli i minierave, hiqen 5 licensa MinatoreMbi 5 leje minerare janë anuluar nga ana e Ministrisë së Ekonomisë në zonën e rrezikshme të minierave të kromit në Bulqizë . Anulimi erdhi pas nisjes së punës të një grupi task forcë që po kontrollon galeritë.

Behet fjale per zonen D ku dhe kane ndodhur aksidentet me te medha. Ne mbeshtetje te task forces policia ka angazhuar forca shtese.

Shefi i komisariatit te Bulqizes thote se firmat qe punojne ne zone nuk respektojne masat e sigurise.

Prefekti i Dibres ka kerkuar nxjerjen e pergjegjesve qe kane dhene lejen ne zonat e rrezikshme.

Prefekti kerkoi qe heqjen e lejeve duhet ta realizoje vete Ministria e Ekonomise.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi