Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Britani, revistë me femra nudo për të verbërit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Britani, revistë me femra nudo për të verbërit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britani, revistë me femra nudo për të verbërit

Shko poshtë

Britani, revistë me femra nudo për të verbërit Empty Britani, revistë me femra nudo për të verbërit

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Apr 2010 - 2:30

Britani, revistë me femra nudo për të verbërit Revista-nudoMë në fund edhe në Britaninë e Madhe të gjithë personat e verbër do kenë revistën e tyre erotike.

Ideja është bërë realitet nga kanadezja Lisa Murphy, sipas së cilës, tregu i revistave erotike nuk ka menduar asnjëherë për këtë kategori njerëzish. 17 imazhe trupash të zhveshur popullojnë faqet e revistës "Tactile Mind" që do kushtojë 150 stërlina.

Në të shkuarën, vetëm “Playboy” kishte bërë dicka të tillë mes viteve ’70 dhe ’90, duke nxjerrë në treg disa revista të punuara në metodën Braille. Por gjithsesi bëhej fjalë vetëm për tekste pasi askujt më parë nuk i kishte shkuar në mendje për trupa nudo.

“Mendova të publikoja revistën pasi kuptova se vetëm të verbërit janë të privuar nga kultura e imazheve erotike”, thekson Murphy.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Britani, revistë me femra nudo për të verbërit Empty Re: Britani, revistë me femra nudo për të verbërit

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 4:54

Vizitor shkruajti:Britani, revistë me femra nudo për të verbërit Revista-nudoMë në fund edhe në Britaninë e Madhe të gjithë personat e verbër do kenë revistën e tyre erotike.

Ideja është bërë realitet nga kanadezja Lisa Murphy, sipas së cilës, tregu i revistave erotike nuk ka menduar asnjëherë për këtë kategori njerëzish. 17 imazhe trupash të zhveshur popullojnë faqet e revistës "Tactile Mind" që do kushtojë 150 stërlina.

Në të shkuarën, vetëm “Playboy” kishte bërë dicka të tillë mes viteve ’70 dhe ’90, duke nxjerrë në treg disa revista të punuara në metodën Braille. Por gjithsesi bëhej fjalë vetëm për tekste pasi askujt më parë nuk i kishte shkuar në mendje për trupa nudo.

“Mendova të publikoja revistën pasi kuptova se vetëm të verbërit janë të privuar nga kultura e imazheve erotike”, thekson Murphy.
e gjoja i shohin te verberit keto
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi