Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngjarjet kriminale, policia, plan masash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngjarjet kriminale, policia, plan masash People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ngjarjet kriminale, policia, plan masash

Shko poshtë

Ngjarjet kriminale, policia, plan masash Empty Ngjarjet kriminale, policia, plan masash

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Apr 2010 - 3:49

Ngjarjet kriminale, policia, plan masash Policet-rrugorePolicia ka ngritur postoblloqe në të gjitha pikat hyrëse dhe dalëse të kryeqytetit, të cilat kontrollojnë gjatë fundjavës lëvizjet e automjeteve.

Të gjitha komisariatet e kryeqytetit po zbatojne nje plan masash te hartuar ne me pak se nje muaj, detyrimi i te cilave eshte te perfaqesohen gjate oreve te mesnates deri ne te gdhire me postblloqe ne pika kyce per policine.

Cdo postbllok i tille ka ne perberje te vet forca te policise se rendit, te qarkullimit dhe te krimeve. Ngjarjet e njepasnjeshme te ndodhura ne vend me jo pak vrasje por edhe grabitje me sa duket e shtyne Drejtorine e Pergjithshme te Policise se Shtetit te kerkoje plan masash per drejtorite e qarqeve per te cilat duke detyruar edhe ngritja e postblloqeve.

Sipas burimeve nje prani e tille policie nuk ka me shume synim te kryeje kontrolle se sa te kete edhe efekt parandalues.

Referuar zyres se shtypit se Drejtorise se Polcisë se kryeqytetit pas ketij plani masash dhjetra automjete pa dokumentacionin e duhur jane bllokuar gjate ketyre diteve.

Referuar viteve te meparshme kur prania e postblloqeve ne fundjave justifikohej me mbajtjen nen kontroll te drejtuesve qe konsumonin alkool, kesaj radhe polcia me sa duket e ka marre seriozisht verfikimin dhe mbajtjen nen kontroll te zonave pergjate oreve te nates.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi