Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

4 posters

Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga Anetare Thu 22 Apr 2010 - 4:11

A jeni sakrifikuar ndonjehere per shoqerine. dhe
A jeni penduar.................................
Anonymous
Anetare
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty Re: A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga WebMaster Thu 22 Apr 2010 - 4:14

po jam sakrifikuar ne jeten time per shoqen time te ngushte spo e them motivin se eshte shum personal por sot ajo eshte shum mire edhe eshte me nje goce A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Icon_razz
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty Re: A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga Ardii Thu 22 Apr 2010 - 4:19

Po Jom Sakrifikur  per 1 shok arsyja eshte ?  
Dhe nuk jom pishman
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty Re: A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 11:55

Patjeter qe po
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty Re: A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 5:04

jo e as nuk do ta bej per asnje l;e te thojn qa tdun katile e egoisteee

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty Re: A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga just talia Sun 26 May 2013 - 3:03

jo nuk me ka ndodhur,por jam e sigurt qe per miken time me te mire do te beja te pamunduren
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine, Empty Re: A Jeni Sakrifikuar Ndonjehere Per Shoqerine,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi