Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vuaj at'her kur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vuaj at'her kur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuaj at'her kur

+66
Space
Anakonda
Besa
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
Shkembi
EMI
jona_shk
Docteur
pexha
EpiKada
Selda
Arabela
Darius
Yll Qielli
dajti modh
bobi 10
Anila
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
Maksi
Amazone
Albert
Bleta
mela
Bukurosh-Djal
Elisaaa
Vellai
Erza
Grejza
Durrsaku
Melaqja
lezhjani
aleksander
V-I-P
Prada
xhylianna
sycka
mentor
Dua
Gjarperesha
Gangsta
**Jeta**
Emona
kristjan91
artin
/:UserCode"
Shaban Cakolli
Doktori
vajza-sy-bukur
Polici
Kavaljeri
Binni
GENTA
LaDescarada
Li12i-GG ARMY
fidani
Ardii
Lolita
Elta
Neta E
Roksana
WebMaster
Alberti
Aristogata
elvira123
70 posters

Faqja 1 e 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 6:17

VUAJ KUR JE AFER DHE QENDRON LARG
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 7:21

vuj kur ste sho ty ne forum moter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 8:46

iken nga forumi Vuaj at'her kur 141365
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 8:47

vuj kur mendoj per te kalumjen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 8:47

SMA VAR FARE Vuaj at'her kur 141365
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga elvira123 Tue 9 Feb 2010 - 9:33

kur iken larg
elvira123
elvira123
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunare tiranet
Postime Postime : 105
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009
Hobi Hobi : kerkoj dashurin time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 9:35

sme degjon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Tue 9 Feb 2010 - 10:46

vuaj kur ti vuan
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Thu 11 Feb 2010 - 23:35

Vuaj kur ti sme do!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Feb 2010 - 7:39

vuaj kur ti me genjen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Feb 2010 - 7:39

kur ti se mban fjalen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Roksana Thu 18 Feb 2010 - 10:42

kur nuk me mer ntelefon qe kom per ta bo varrin
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Thu 18 Feb 2010 - 12:59

Vuaj kur ti qan!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 8:10

Kur ti inatosesh me mua
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Elta Fri 19 Feb 2010 - 8:18

me iken larg
Elta
Elta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 57
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Fri 19 Feb 2010 - 9:02

Vuaj kur ti me je larg meje!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 10:30

Vuaj kur nuk shihemi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:31

vuj kur ti e lun bishtin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Fri 19 Feb 2010 - 10:32

vuaj kur me bejn te vuaj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:35

vuj kur se sho motren
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 10:37

Kur ti mendon une e dredhi bishtin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:39

vuj kur dyshoj se ti halitesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Fri 19 Feb 2010 - 10:39

kur vllai vuan
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:42

vuj kur motra merzitet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 10:44

Vuaj kur ti dyshon diqka ne mua
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:46

vuj kur ti nuk me ndigjo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 10:48

Vuaj kur ti bene llafe qe mua s'me pelqejn
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:49

vuej kur ti sje pran meje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 10:51

Vuaj kur jemi larg njeri tjetrit
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:52

vuj kur jom larg prej teje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Fri 19 Feb 2010 - 10:53

Vuaj kur ti s'me shikon
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 10:55

vuj kur ti sme fret ne tel
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 11:00

kur ti vuan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 11:01

vuj kur se sho motren ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 11:02

kur spermiresohesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Fri 19 Feb 2010 - 11:06

vuaj kur nuk vjen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 11:06

kur ti sme degjon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Fri 19 Feb 2010 - 11:08

kur ti nuk je
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 11:08

kur ti me harron
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Sat 20 Feb 2010 - 4:33

Sje ktuu`

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi