Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vuaj at'her kur - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vuaj at'her kur - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuaj at'her kur

+66
Space
Anakonda
Besa
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
Shkembi
EMI
jona_shk
Docteur
pexha
EpiKada
Selda
Arabela
Darius
Yll Qielli
dajti modh
bobi 10
Anila
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
Maksi
Amazone
Albert
Bleta
mela
Bukurosh-Djal
Elisaaa
Vellai
Erza
Grejza
Durrsaku
Melaqja
lezhjani
aleksander
V-I-P
Prada
xhylianna
sycka
mentor
Dua
Gjarperesha
Gangsta
**Jeta**
Emona
kristjan91
artin
/:UserCode"
Shaban Cakolli
Doktori
vajza-sy-bukur
Polici
Kavaljeri
Binni
GENTA
LaDescarada
Li12i-GG ARMY
fidani
Ardii
Lolita
Elta
Neta E
Roksana
WebMaster
Alberti
Aristogata
elvira123
70 posters

Faqja 2 e 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 6:17

First topic message reminder :

VUAJ KUR JE AFER DHE QENDRON LARG
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Lolita Sat 20 Feb 2010 - 5:22

vuaj kur ti lendohesh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Sat 20 Feb 2010 - 12:14

vuaj kur me bejn te vuaj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Sat 20 Feb 2010 - 12:15

me harron
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Ardii Sat 20 Feb 2010 - 13:49

sme shikon
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Mon 22 Feb 2010 - 6:10

Vuaj kur ti sme afrohesh!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Feb 2010 - 6:26

vuj shum per mamin tim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Mon 22 Feb 2010 - 7:26

Vuaj kur ti me lendon!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Feb 2010 - 7:55

vuj kur ajo sme flet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Mon 22 Feb 2010 - 10:56

Vuaj kur ti sme don!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga fidani Mon 22 Feb 2010 - 11:02

Vuaj kur ti je pran meje:@:@:@::@ [You must be registered and logged in to see this image.]
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Feb 2010 - 11:31

vuj kur mikesha asht labile
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Mon 22 Feb 2010 - 23:12

Vuaj kur ti nuk je me mua!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 0:12

vuj kur jom i vetmuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Tue 23 Feb 2010 - 1:00

vuja kur te kem Pran [You must be registered and logged in to see this image.]
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga LaDescarada Tue 23 Feb 2010 - 1:38

vuaj kur ti nuk me ndegjon [You must be registered and logged in to see this image.]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Tue 23 Feb 2010 - 3:07

Vuaj kur ti nuk je me mua!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 3:09

me le vetem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Ardii Tue 23 Feb 2010 - 3:15

sme flet
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 3:25

kur sme beson
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga LaDescarada Wed 24 Feb 2010 - 6:50

vuaj kur ti qesh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 6:50

KUR TI HESHT
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga LaDescarada Wed 24 Feb 2010 - 6:53

vuaj kur ti ma bon me hile
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 6:54

vuaj kur ti flet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga LaDescarada Wed 24 Feb 2010 - 7:03

vuaj kur ti me genjej
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 7:05

kur ti je kok forte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga LaDescarada Wed 24 Feb 2010 - 7:19

vuaj kur ti sme beson
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 7:56

kur ti skupton
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga LaDescarada Wed 24 Feb 2010 - 8:29

vuaj kur ti tradheton
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Wed 24 Feb 2010 - 10:28

Vuaj kur ti sme do!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Sun 7 Mar 2010 - 9:18

Kur ti s'me degjon
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga GENTA Sun 7 Mar 2010 - 9:19

kur nuk me shikon
GENTA
GENTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 99
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Sun 7 Mar 2010 - 9:19

vuaj kur ti vuan
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Sun 7 Mar 2010 - 9:21

Vuaj kur ti me largohesh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Binni Sun 7 Mar 2010 - 9:22

Vuaj Kur Ti Je E Merziture
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Neta E Sun 7 Mar 2010 - 9:28

Vuaj kur je i vetmuar
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Sun 7 Mar 2010 - 10:27

vuaj kur miqt e mi vuajn
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Kavaljeri Sun 7 Mar 2010 - 10:44

Je larg meje
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 10:45

kur vuan tii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aristogata Sun 7 Mar 2010 - 10:46

kur me bejn te vuaj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 10:47

kur nuk me flett
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 2 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi