Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Topi: Media, vlerë e demokracisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Topi: Media, vlerë e demokracisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topi: Media, vlerë e demokracisë

Shko poshtë

Topi: Media, vlerë e demokracisë Empty Topi: Media, vlerë e demokracisë

Mesazh nga Vizitor Mon 3 May 2010 - 2:44

Topi: Media, vlerë e demokracisë Topi-bamiiiir
Presidenti i Republikës, Bamir Topi organizoi një pritje me gazetarët në Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit.

Kreu i shtetit deklaroi se pas 20 vjetësh, media sot në Shqipëri është një vlerë e demokracisë.

"Duhet garantuar liria e medias, si një e drejtë themelore e saj", u shpreh Topi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi