Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dështon gjyqi i Ruzhdies People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dështon gjyqi i Ruzhdies People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dështon gjyqi i Ruzhdies

Shko poshtë

Dështon gjyqi i Ruzhdies Empty Dështon gjyqi i Ruzhdies

Mesazh nga Vizitor Wed 5 May 2010 - 3:07

Dështon gjyqi i Ruzhdies RuzhdieKa dështuar për të treten here seance gjyqesore ne ngarkim të 9 personave të akuzuar për manipulimin e zgjedhjeve në një qender votimi në Ruzhdie të Fierit.

Mesditen e sotme para gjykatesve u paraqiten vetem disa prej personave te akuzuar, 5 prej te cileve jane komisionere si dhe 4 votuesve qe kane votuar me shume se njehere.

Shkak i deshtimit te rradhes ishte mungesa e perseritur e avokateve qe mbrojne komisioneret nen akuze.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi