Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja në Krujë, në kërkim 30-vjecari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja në Krujë, në kërkim 30-vjecari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrasja në Krujë, në kërkim 30-vjecari

Shko poshtë

Vrasja në Krujë, në kërkim 30-vjecari Empty Vrasja në Krujë, në kërkim 30-vjecari

Mesazh nga Vizitor Wed 12 May 2010 - 2:11

Vrasja në Krujë, në kërkim 30-vjecari Policia-aksionKonfliktet e hapura per çeshtje pronesie kane shkaktuar nje vrasje te dyfishte ne qarkun e Durresit. Xhevrie Stafa 50-vjece dhe Qemal Çopani 40 vjeç kane gjetur vdekjen ne Spitalin Ushtarak pasi u plagosen me arme zjarri nga nje 30 vjeçar. (UPDATE)


Viktimat jane moter e vella. Ngjarja ndodhi ne mesdite ne fshatin Fushe-Thumane te Krujes ku pas nje konflikti per probleme pronesie u qelluan me arme zjarri dy personat qe megjithe ndihmen mjekesore gjeten vdekjen.

Nderkohe sherbimet e policise kane identifikuar si autor te dyshuar te ngjarjes shtetasin Gezim Zeneli 30 vjec me banim ne fshatin Vinjoll te Lacit dhe po punohet per kapjen e tij, ndersa vazhdojne veprimet proceduriale per zbardhjen e plote te detajeve te krimit qe mori jeten e dy personave.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi