Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret

2 posters

Shko poshtë

Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret Empty Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret

Mesazh nga **Jeta** Thu 27 May 2010 - 6:04

Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret 1o1vtl Kanguri i eksituar sulmon kalimtarët





Kanguri i eksituar kapërceu gardhin e një parku dhe pa pikë turpi sulmoi disa kalimtarë rasti në një qytet në veri të Australisë.


Autoritetet e qytetit Tennant Creek në veri të Australisë kohët e fundit kanë pranuar disa thirrje përplot pezëm nga gra të cilat gjatë shëtitjeve të mëngjesit janë sulmuar me agresivitet nga një kangur i eksituar.

“Nuk ka dyshim se çfarë dëshironte ai, ishte i harbuar. Ktheva kokën dhe pashë një kangur të madh pas vetes dhe shpejtova hapin”, tha një grua për një gazetë lokale. Kafshës së rrezikshme i shpëtoi kur hasi në disa kalimtarë tjerë të rastit.

Më vonë po atë ditë një grua tjetër, nënë e tre fëmijëve, u takua me ngacmuesin seksual kur kishte dalë para muzgut për të vrapuar, ndërsa një burrë kaloi shtegun trup për ta goditur me këmbë kangurin.

Policia i tha agjencisë së lajmeve Reuters se nuk do ta ndjekë kangurin e obsesionuar nëse nuk bën telashe më të mëdha. /Telegrafi/
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret Empty Re: Kanguri i eksituar sulmon kalimtaret

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:22

na dole donzhuan me,i dashur kangur
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi