Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pas reshjeve kërcënon thatësira People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pas reshjeve kërcënon thatësira People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pas reshjeve kërcënon thatësira

Shko poshtë

Pas reshjeve kërcënon thatësira Empty Pas reshjeve kërcënon thatësira

Mesazh nga Vizitor Thu 27 May 2010 - 8:47

Pas reshjeve kërcënon thatësira Fushe-plagosjaRreth 400 banorë të bashkisë Klos të rrethit Mat rrezikohen t'u thahen mbi 300 hektarë toke.

Shkak është demtimi i kanalit nga rrëshqitja e tokës prej reshjeve të mëdha të shiut. Banorët e kësaj zone janë mjaft të shqetesuar ne lidhje me prishjen e ketij kanali pasi te mbjellat po shkojne dem edhe pse para nje vit kryeministri preu shiritin per rikonstruksionin e saj ata thone qe punimet ngelen pergjysmë.

Bashkia ka penalizuar edhe nje nga kompanite qe eshte kujdesur per kete kanal teper te nevojshem per zonen.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi