Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aldo Bare kërcënon sërish People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aldo Bare kërcënon sërish People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aldo Bare kërcënon sërish

Shko poshtë

Aldo Bare kërcënon sërish Empty Aldo Bare kërcënon sërish

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Apr 2010 - 2:42

Aldo Bare kërcënon sërish Bare-aldoIsh kreu i bandës së Lushnjes, Aldo Bare ka kërcënuar nga kafazi i hekurt në gjykatë, drejtues të lartë të policisë në momentin kur po dëshmonte njëri nga shokët e viktimave te tij, të cilit Bare i shëtiti kokën e prerë nëpër qytet.

Dëshmitari foli mbi përplasjen, që më pas krijoi edhe legjendën urbane, sipas se cilës, Aldo Bare apo Alfred Shkurti, u hakmorr ndaj Artur Dajës për vrasjen e të vëllait, Ramadan Shkurti. Përkunder mitit të hedhur prej vitesh ku thuhej se Alfred Shkurti sapo mësoi vrasjen e të vëllait u kthye në Shqiperi dhe pasi u betua tek varri i tij nisi serinë e vrasjeve për hakmarrje, dëshmitari pohoi se në përplasjen e parë mes bandës dhe Artur Dajës ku ishte i pranishëm edhe vëllai i Bares, ka qënë pjesëmarrës edhe vete Aldo Bare.

Por Bare mbrojti edhe ne proces tezën se nuk ka qene i pranishem ne perleshjen me arme ku mbeti i vrare vellai tij, madje sipas tij, ai e ka mesuar ngjarjen nga nje tjeter anetar i bandes. Pas ketij rrefimi, Aldo Bare kercenoi deshmitarin dhe nje nga zyrtaret me te larte te policise, Agron Kulici, i cili sipas Bares, ka instruktuar deshmitarin per theniet e tij. Prangat dhe kafazi i hekurt nuk e kane penguar kreun e ish bandes famekeqe te thote me ze te larte se edhe brenda burgut ai ndjehet serish i fuqishem.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi