Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices...

2 posters

Shko poshtë

Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices... Empty Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices...

Mesazh nga **Jeta** Tue 1 Jun 2010 - 2:49

Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices... 295cpd5 Macja i mbijetoi centrifugës së lavatriçes

Macja persiane shokoi pronarët e vet kur e lagur doli nga lavatriçja, pasi që i mbijetoi tërë procesit të larjes së rrobave, përfshirë edhe centrifugën.
Brendon Rogers nga Sydney rrëfen se macja Kimba me siguri ishte futur në lavatriçe kur dera ishte e hapur, dhe ishte mbështjellë me rroba të palara, ndërsa nëna e tij Lindsay kishte lëshuar lavatriçen.

Të dy mbetën gojëhapur kur programi, përfshirë edhe centrifugën, përfundoi dhe pasi hapën derën, panë macen e vogël Kimbi. “Ishte e pabesueshme kur e pamë. Dukej si një mi i lagur,” tha Brandon.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices... Empty Re: Macja i mbijetoj centrifuges se lavatrices...

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:15

o zot ca maceje e bukur..................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi