Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inati po me vjen qe....? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inati po me vjen qe....? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inati po me vjen qe....?

+45
Maksi
Selda
T_o_n_i
Amazone
EpiKada
enigma
Anila
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
Darius
Ambra
Roksana
alketa-fr
Medina
aLbinna.
Moza
Edi7
xhoni_bravo
Oni
"KengaIme"
Albert
Elteme
/:UserCode"
Sergio
Aqka
leonardo
Dua
kasperi
[M!mO]
valbona goxha
Hera
leta
sycka
Binni
Emona
LaDescarada
**Jeta**
Alberti
Aristogata
WebMaster
Doktori
Lolita
Erza
Prada
Americco
49 posters

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 12:20

Inat po me vjen per disa gjera Inati po me vjen qe....? Icon_evil
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Americco Wed 2 Jun 2010 - 12:24

nuk po shkojn shpejt si po du une ...
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 12:28

inat po me vjen qe ikni kaq shpejt per gjume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Americco Wed 2 Jun 2010 - 12:29

un nuk po iki e me vjen inati nese ik najkush qe ankohet haha
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 12:30

inat po me vjen nga inati qe ke ti Inati po me vjen qe....? 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 12:32

inati pom vjen qe ANNA esht siper meje
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 12:38

inat po me vjen me kete siper meje bre Inati po me vjen qe....? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 12:39

inati po vjen qe ana ka nisur ket tem e sekam nisur une
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 12:42

inat po me vjen pse prada ha inat me mua pra Inati po me vjen qe....? 718836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 12:43

inati pom vjen perse mendon anna qe une kam inati [You must be registered and logged in to see this image.] ANNA
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 12:49

inat po me vjen qe duhet te shkoj tani
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 21:49

inati pom vjen per erzen
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Erza Wed 2 Jun 2010 - 21:50

hahah pse

Inati pome vjen se do dal tash se spo kam ko
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 21:51

inati pom vjen qe erza nuk esht ne kosov
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Lolita Wed 2 Jun 2010 - 22:43

inat po me vjen qe nuk ika dot atje ku doja
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 22:45

inati po me vjen pse sasht motra ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Lolita Wed 2 Jun 2010 - 22:47

inat po me vjen dhe mua po ka dal ajo
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 1:05

inat po me vjen me kohen e prishur reee Inati po me vjen qe....? Affraid
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 2:10

qe ta vras kete anen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 2:11

inat po me vjen qe ky sme do hic bre Inati po me vjen qe....? Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 2:12

ahhaah sa inat me vje qeee ta puth kete anen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 2:14

inat po me vjen qe ky here me puth e here me perzen Inati po me vjen qe....? 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 2:16

hahaah sa inat qe me vjen vet kerkon ta puth hahahah
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 4:51

inati po me vjen pse ajo sasht ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Doktori Thu 3 Jun 2010 - 7:20

e kam len vetem keto dittt
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Jun 2010 - 9:39

te mos urrej njeri
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 9:45

inati po me vjen pse sonte ska atmosfer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Aristogata Thu 3 Jun 2010 - 10:16

inat po me vjen qe mezi postoj nga linja
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 10:31

inati po me vjen se kam gjum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 10:53

inat qe po me vjen me linjen sot mu Inati po me vjen qe....? 326909
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Aristogata Fri 4 Jun 2010 - 7:51

edhe mua me cmendi :evil:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 8:00

inati po me vjen se spo pushon shiu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Aristogata Fri 4 Jun 2010 - 8:02

qe spo me hapet msn
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 8:08

inati pome vjen pse ska antar ne forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 8:21

qe spo marr dot ne tel Inati po me vjen qe....? 295742
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Jun 2010 - 8:30

qe do ja fus nje ban sonte deri sa tme zej gjumi [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 8:32

qe klea don te me bej ban mua Inati po me vjen qe....? 261561
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 9:00

qe spo del telefoni. Inati po me vjen qe....? 295742
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Jun 2010 - 9:01

inat po me vjen ori se hyn pa trokit njerezit haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 9:06

qe po iki tju them naten Inati po me vjen qe....? Sleep
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati po me vjen qe....? Empty Re: Inati po me vjen qe....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi