Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:24

U ndjeva keq kur lexova se jeni akoma ne punë ne prak te festes !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:31

U ndjeva keq kur lexova aferen e ministrit... Si mund te ndodhe nje veprim i tille ne kete kohë ?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 5:33

u ndjeva keq per nje gje qe nuk besoi te kem gabuar me nje person
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:37

U ndjeva keq kur kuptova keqkuptimet e nje personi me domethenie !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 5:54

jemi njerez edhe njerezit gabojn jo nje her po disa here edhe nuk ndjehem ne fai :bobo:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:00

Pse ndjehesh ti ne faj ku gabove eeee juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 6:01

u ndjeva sepse nuk me kuptoin kur e kam pa hile gjdo gje juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:06

U ndjeva keq per ate qe nuk arrijnë të deshifrojnë kuptimin!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:08

KLEA shkruajti:u ndjeva sepse nuk me kuptoin kur e kam pa hile gjdo gje juhjjjjj
E po ti be pak hile qe te kuptojme pra juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 6:10

:x jam natyrale kshu naki une sbej me hile mua me pelcen te jem kshu siq jammmmmmm e kshu do rri juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 6:10

:x jam natyrale kshu naki une sbej me hile mua me pelcen te jem kshu siq jammmmmmm e kshu do rri juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:13

U ndjeva keq nga shkaku i moskuptimit ne krijimin metaforik!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Next Fri 13 Mar 2009 - 10:20

u ndieva keq ne mes te te huajve
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 10:27

u ndjeva keq per disa njerez qe duan te ngaterrojn
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Next Fri 13 Mar 2009 - 10:28

u ndieva keq me merzitjen qe te vjen dhe shkon
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 10:29

u ndjeva keq edhe sdo te ndodhi mo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Next Fri 13 Mar 2009 - 10:32

u ndieva keq kur degjoj se lumturia nuk vazhdon me
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 10:33

u ndjeva keq qe jeta i ka keto gjera
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Next Fri 13 Mar 2009 - 10:34

u ndieva keq kur ra shii
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga rifati Fri 13 Mar 2009 - 10:55

u ndjeva keq jkur nuk morra 5000 mije euro
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Thu 16 Apr 2009 - 21:51

KLEA shkruajti:u ndjeva keq edhe sdo te ndodhi mo


U ndjeva keq pse ndodhi, por jeta vazhdon , i pastron te gjitha
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Apr 2009 - 7:29

U NDJEVA KEQ SE PER DISA PERGOJIME MIQT E MI ME TE DASHUR DYSHUAN TEK UN :( :( :( :qaj:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 17 Apr 2009 - 8:22

U ndjeva keq , se pas shume persiatjeve te ndertosh, pa hetushëm dridhet nje mister, dhe ne Temelurën e rrenuar, mbesin kurban te pafajshmit ! :pale:
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Apr 2009 - 8:26

u ndjeva keq seee, me iken lekettt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Wed 20 May 2009 - 8:58

u ndjeva keq kur me kan thene qe ka vetem 6 muaj jete 5466
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 20 May 2009 - 9:13

u ndjeva keq kur ti u largove pergjithmon 5466
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Wed 20 May 2009 - 9:16

U ndjeva keq kur nuk te fola!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 20 May 2009 - 9:20

u ndjeva keq kur keqkuptimi rrezoi gjithcka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Wed 20 May 2009 - 9:22

U ndjeva keq , por jam me i gezuar! Se vlerat jane vlera ! Te japin vlerë !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 20 May 2009 - 9:50

u ndejva keq kur pash mamin pa qejf
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Wed 20 May 2009 - 9:51

u ndjeva keq se su mora vesh
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga rifati Wed 20 May 2009 - 9:51

KURE NUK PAT A MUNDESI ME IK NE FRANCE SOTE
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 20 May 2009 - 9:53

SE DUKE E DIT QE NE KTE FORUM JAM I PA DESHIRUAR U FUTA PRAP ARSYEJA................? NJE PERSON QE E VLERESOJ SHUME KUSH ESHTE AI ???????????????? LE TA NDJEJE POR MOS TA THOTE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga rifati Wed 20 May 2009 - 9:53

KURE PO SHOF LYPSA NE RUGE
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 20 May 2009 - 9:59

u ndjeva keq, kur shof ca njerz, qe sdin te mbajn rregullat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga rifati Wed 20 May 2009 - 10:00

KURE PASHE NJE GOCE DUKE QARE SONTE NE STACJON
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 20 May 2009 - 10:01

u ndjeva keq kur u grindem pa shkak
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Wed 20 May 2009 - 10:04

SE DUKE E DIT QE NE KTE FORUM JAM I PA DESHIRUAR U FUTA PRAP ARSYEJA................? NJE PERSON QE E VLERESOJ SHUME KUSH ESHTE AI ???????????????? LE TA NDJEJE POR MOS TA THOTEne i mir presim te gjithe edhe komunikojme me te gjith je i rrespektuar nga ana e te gjithve sebastian edhe gabon qe mendon kete gje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 20 May 2009 - 10:04

u ndjeva keq, kur bej gabim pa dashjee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi