Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën

Shko poshtë

Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën Empty Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Jun 2010 - 6:38

Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën Itali-karabinieretNjë djalë 21-vjeçar ka sekuestruar për 24 orë ish të fejuarën e tij, gjatë të cilave e ka torturuar dhe përdhunuar.

Ngjarja ka ndodhur në Manerbio, provincën e Breshias dhe protagonisti i saj është një shqiptar me inicialet T.E., tashmë nën arrest, bën të ditur TGCOM.

Djali ka detyruar vajzën 21 vjeçare, edhe ajo shqiptare, që të hyjë në makinën e tij, duke i kërkuar fillimisht që të flisnin për raportin e tyre të kaluar.

Më pas e ka çuar në një zonë të izoluar. Aty i ka marrë celularin, e ka lidhur me fasheta elektriçisti dhe e ka përdhunuar në mënyrë të përsëritur.

Por dhuna nuk është ndalur ketu. 21 vjeçari e ka torturuar me metoda nga më të ndryshmet, përfshirë edhe mbulimin e trupit të saj me hithra, çka i ka shkaktuar djegie të rëndë të lëkurës.

Ngjarja ka ndodhur më 30 maj dhe viktima është lëshuar një ditë më pas, nën kërcënimet me vdekje nëse do të fliste.

Por disa ditë më vonë, vajza u ka treguar gjithçka prindërve, të cilët e shoqëruan tek karabinierët për të denoncuar ndodhinë e rëndë.

Djali 21-vjeçar u arrestua në ofiçinën ku punonte dhe u dërgua në burg. Ai banonte në një provincë të Bergamos.

Në shtëpinë e tij u gjendën fashetat e elektriçistit me të cilat kishte lidhur viktimën.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën Empty Re: Itali, shqiptari përdhunon dhe torturon ish të fejuarën

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Jun 2010 - 6:40

Eshte e vertet kjo Agriogata eshte lajm qe eshte dhene edhe ketu kjo gje sa turp deri ku ka shkruar injoranca e njeriut
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi