Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Topi të martën takime të veçanta me Ramën dhe Berishën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Topi të martën takime të veçanta me Ramën dhe Berishën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topi të martën takime të veçanta me Ramën dhe Berishën

Shko poshtë

Topi të martën takime të veçanta me Ramën dhe Berishën Empty Topi të martën takime të veçanta me Ramën dhe Berishën

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:30

Negociatat e lëna pezull ditën e tryezës së dialogut do të vijojnë të martën sërish në zyrën e presidentit. Kreu i shtetit, Bamir Topi pritet të thërrasë në takime të veçanta liderin demokrat Sali Berisha dhe atë socialist Edi Rama, në vijim të përpjekjeve për të gjetur një zgjidhje që do të shpjerë në daljen nga kriza politike dhe rikthimin e opozitës në Kuvend.
Mësohet se takimet e veçanta të së martës në Presidencë janë përgatitur nga kanale komunikimi zyrtare mes presidencës, kryeministrisë dhe selisë rozë. Para se të zhvillojë këto takime, presidenti Bamir Topi pritet të takohet fillimisht me ndërkombëtarët, të cilët kanë insistuar shumë herë për zgjidhjen e ngërçit dhe gjetjen e një dialogu mes palëve në tryezë.
Kështu, të martën në Presidencë pritet të mbërrijë kreu i delegacionit të Komisionit Europian në Tiranë, ambasadori Lohan dhe ambasadori i Spanjës, Montobio, vendi i të cilit mban presidencën e radhës të Bashkimit Evropian
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi