Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

+30
Gladiola
Ariel
Docteur
Anakonda
Poeti Dhimbjes
V-I-P
Darius
Intriganti
dajti modh
Arabela
Golden
T_o_n_i
Free spirit
Maksi
Dori_sweet
Medina
Yll Qielli
Gjeto Gjetani
Єямєℓiиdå
bobi 10
/:UserCode"
**Jeta**
WebMaster
leta
LaDescarada
Vellai
Grejza
Erza
Emona
Bukurosh-Djal
34 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Wed 23 Jun 2010 - 9:53

Sa Kg Peshoni Dhe Sa Jeni te Gjat [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Emona Fri 25 Jun 2010 - 2:18

Kiloooooo 100 [You must be registered and logged in to see this image.]
E gjate 2metra [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 25 Jun 2010 - 2:18

[smile_1][smile_1][smile_1][smile_1][smile_1][smile_1]:[smile_1][smile_1]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Emona Fri 25 Jun 2010 - 2:19

he mor etrego ti taniiiiiii!!!?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 25 Jun 2010 - 2:20

un a 1.78 gjatsia 74 kg ;)
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Emona Fri 25 Jun 2010 - 2:24

Bukur Shum [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Jun 2010 - 5:07

180 CM DHE PESHOJ 90 KG
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Jun 2010 - 5:09

1.81cm dhe peshoj 77kg
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Erza Fri 25 Jun 2010 - 5:29

1 . 70 cm . 59kg [You must be registered and logged in to see this image.]
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Grejza Fri 25 Jun 2010 - 5:55

1.65 CM, 50 kg
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vellai Fri 25 Jun 2010 - 5:57

1,79m
127 kg [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga LaDescarada Fri 25 Jun 2010 - 6:59

ufff taman [You must be registered and logged in to see this image.]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga leta Fri 25 Jun 2010 - 7:25

1.67-55kg
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Jun 2010 - 8:58

150 kg 1,70 e gjate Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 88721
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jun 2010 - 8:59

1 72 e gjate me peshe 55


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 25 Jun 2010 - 9:06

1.78..Gjatsia..74 Kg...!!!Maniken hahaha
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Jun 2010 - 9:08

60 kg 1,70 fiks fare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 25 Jun 2010 - 9:10

Anna shkruajti:60 kg 1,70 fiks fare


nai ke pshtjell qetash sallat ruski [smile_1][smile_1][smile_1]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Jun 2010 - 9:21

Bukurosh-Djal shkruajti:
Anna shkruajti:60 kg 1,70 fiks fare


nai ke pshtjell qetash sallat ruski [smile_1][smile_1][smile_1]Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Icon_rolleyes Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Icon_rolleyes Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Icon_rolleyes Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Icon_scratch Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Icon_scratch Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Icon_scratch
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 25 Jun 2010 - 9:22

Anna shkruajti:
Bukurosh-Djal shkruajti:
Anna shkruajti:60 kg 1,70 fiks fare


nai ke pshtjell qetash sallat ruski [smile_1][smile_1][smile_1][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

nal te shpjegoj hahah nai ke pshtjell vitet dhe kg qy sallat eke te qarte qy emos vej doren ne kok se marove tuj mendu hahahahaha
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Jun 2010 - 9:26

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 398758 Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 398758 Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 398758 me 10 vite mangut,dreq je ku te vajti mendja ble Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Bukurosh-Djal Fri 25 Jun 2010 - 9:31

Anna shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] me 10 vite mangut,dreq je ku te vajti mendja ble [You must be registered and logged in to see this image.]


[smile_1][smile_1][smile_1]:)ate qka me shef syri me ben mendja hahahahah gjelozja [smile_1] [smile_1]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga **Jeta** Fri 25 Jun 2010 - 9:54

1.76-e gjat....

60-kg...
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga LaDescarada Sun 27 Jun 2010 - 23:54

1.70 dhe dikun 50 kg [You must be registered and logged in to see this image.]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Jun 2010 - 1:21

le mos e them se do ju tremb Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 61998

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga /:UserCode" Mon 28 Jun 2010 - 1:28

Pse a jeni shum e trash a ? ehuaehuae


Une jam 1.75i gjat peshoj 58Kg
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Jun 2010 - 1:31

cfare fjalori my good Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 61998

150kg 1,80 e gjate pak te duken Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga /:UserCode" Mon 28 Jun 2010 - 1:35

150 kg a..:O:O:O krejt pak..!
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Jun 2010 - 1:36

ok 200 kg e te permbys per poshte Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga /:UserCode" Mon 28 Jun 2010 - 1:38

po a sa kg keni pra kemben e majt..! ehehe
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Jun 2010 - 1:42

aq sa me shihni ne avatar jam Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga LaDescarada Tue 29 Jun 2010 - 2:01

1 meter e 100 kg...paramendone tahs se si dukna [You must be registered and logged in to see this image.]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga bobi 10 Sun 28 Nov 2010 - 8:20

nje peshe 72 kilogram standart s'leviz pasi kujdesem [You must be registered and logged in to see this image.]
i gjate 1.75m [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Nov 2010 - 8:26

1 70 GJATESIA NDERSA PESHA ESHTE 55


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Emona Sun 28 Nov 2010 - 8:28

EmoNa shkruajti:Kiloooooo 100 [You must be registered and logged in to see this image.]
E gjate 2metra [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 10 Jan 2011 - 23:31

1:82cm e gjate..58 kg
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 11 Jan 2011 - 0:18

1' 75 gjatesia--80pesha
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 1:02

200 kg me 1,50 cm celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 1:05

[smile_1]
nje e 70 e gjysme
peshoj geeegge geeegge [smile_1] [smile_1] [smile_1] nuk e them Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 426788 Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 426788 Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate 426788
do e them do e them geeegge 70 e gjysme [smile_1] geeegge geeegge celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Jan 2011 - 1:12

je 20 kg mbi peshe dmth me topolake,lum lum
une jam ne forme per vete sepse me duket vetja e perkryer keshtu e le te plasin ata qe si kan 200 kg e mi [smile_1] geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate Empty Re: Sa Kg Peshoni dhe sa jeni te gjate

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi