Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bulqize,minatori nxirret nga galeria u bllokua per 4 ore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bulqize,minatori nxirret nga galeria u bllokua per 4 ore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulqize,minatori nxirret nga galeria u bllokua per 4 ore

Shko poshtë

Bulqize,minatori nxirret nga galeria u bllokua per 4 ore Empty Bulqize,minatori nxirret nga galeria u bllokua per 4 ore

Mesazh nga **Jeta** Sun 4 Jul 2010 - 2:01

Bulqize,minatori nxirret nga galeria u bllokua per 4 ore 28816_61

BULQIZË-
Ora 21:00- Pas më shumë se 4 orësh i bllokuar në thellësinë 100 metra në brendësi të minierës së Bulqizës është bërë e mundur nxjerrja e minatorit E. Murati nga galleria 47 ku ishte bllokuar. 39-vjecari fatmirësisht është në gjendje të mirë shëndetësore.
Ora 17:00- Një ngjarje e rënd ka ndodhur pasditen e sotme në minierën e Bulqizës. Një minator është bllokuar në galerinë 47 pas shembjes së dheut.
39-vjecari Ervin Murati ndodhet ende i bllokuar në zonen B të galerisë 47, në 100 metra thellësi, ndërsa nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.
Burimet që bëjnë të ditur lajmin konfirmojnë se është duke u punuar për nxjerrjen e minatorit 39-vjecar nga thellësia e minierës.
Aksidentet në kushtet e punës në minierat e vendit janë bërë tashmë të shpeshta, ndërkohë që kushtet e sigurisë në galeri lënë për të dëshiruar.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi