Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per mua thone? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per mua thone? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Per mua thone?

+47
An0nim
Sasha
*Sweety*
Space
Anakonda
tipi engjellor
Labja
CuN@BosS/
Shkembi
Darius
Daku
EMI
ak-47
esmerina
Aяtємιѕα
Yll Qielli
EpiKada
snow
Maksi
Durrsaku
Docteur
T_o_n_i
V-I-P
dajti modh
Selda
Arabela
stralli
bobi 10
Prada
Єямєℓiиdå
Leo_uk
**Jeta**
kasperi
Poeti Dhimbjes
pexha
Neta E
Ardii
WebMaster
Aristogata
Alberti
Lot i derdhur
tafo
Ariel
xhoni_bravo
Shaban Cakolli
Ambra
Emona
51 posters

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Per mua thone? Empty Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Jul 2010 - 1:38

Per mua thon engjell imiimiiiii PO PER JU CFARE THON?NJE TEME PAK RELAKSUESE Per mua thone? 187992
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Emona Thu 15 Jul 2010 - 2:01

....Thon Je si Shtrige [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Ambra Thu 15 Jul 2010 - 2:02

Per mua thone qe e kam zerin e embel, por vetem zerin, sepse menyra se si pergjigjem eshte thumbuese ne disa raste.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 15 Jul 2010 - 2:52

per mua thone,ate qe njohin ose mendojne
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga xhoni_bravo Sat 17 Jul 2010 - 5:36

per mua thon qe jam maskara 00027003

po sbesoj se jam [smile_1]
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Ariel Sat 17 Jul 2010 - 6:18

Ja...ky lart me thote qe jam terbuar.
u me marrc pleshtat me marrc... akulloree
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga tafo Sat 17 Jul 2010 - 6:34

per mu thon shum gjona por sjan te verteta

tafo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 243
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 17 Jul 2010 - 7:15

per mua thon shum gjera po a la nuk me njofin se kush jam hahahahaha
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga xhoni_bravo Sat 17 Jul 2010 - 8:38

Sirena shkruajti:Ja...ky lart me thote qe jam terbuar.
u me marrc pleshtat me marrc... akulloree

kush fol keq per ty une te kam si ylle ty :lol!: :5454787:
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 8:38

per mua thone grecke e ndyre Per mua thone? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 17 Jul 2010 - 8:41

per mua nuk di qka thone,po e njoh veten,nuk me mundojne fjalet
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 8:42

per mua thone se me njohin,ne fakt iden se kane Per mua thone? Affraid
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga tafo Sat 17 Jul 2010 - 8:43

per mu thon diq, por do ndrrojn mendjen

tafo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 243
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 17 Jul 2010 - 8:44

per mua nuk di qka thone,por njoheja ne net eshte e zymte,dua te njoh njerezit perballe
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 8:44

per mua thone por kush ua var Per mua thone? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga tafo Sat 17 Jul 2010 - 8:48

Shaban Cakolli shkruajti:per mua nuk di qka thone,por njoheja ne net eshte e zymte,dua te njoh njerezit perballe


kur do i besh pushimet qe te njohesh perball

tafo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 243
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga xhoni_bravo Sat 17 Jul 2010 - 8:48

Arjana shkruajti:per mua thone grecke e ndyre [You must be registered and logged in to see this image.]

duhet te jet ndonje maskara [smile_1] [smile_1]
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jul 2010 - 8:58

per mua thone hahahah e i le te plasin,qejf te bejne Per mua thone? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Alberti Sat 17 Jul 2010 - 19:55

dicka po se di cka? [You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Emona Wed 28 Jul 2010 - 8:23

Thone je si Djelle por me shpirt te engjullit

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Aristogata Wed 28 Jul 2010 - 8:28

qe jam grifsh hahahahahha
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 8:29

qe jam shtrige
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Aristogata Wed 28 Jul 2010 - 8:30

qe jam mafie 00027003
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 8:32

shpifurine njeri jo te gjithe Per mua thone? 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Emona Wed 28 Jul 2010 - 8:34

Eh qka thone per mu a [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 8:35

hahaha idiote me thone Per mua thone? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Emona Wed 28 Jul 2010 - 8:38

[You must be registered and logged in to see this image.] Motla Idiot qenka ai qe te thot keshtu

Thone qe jeom E dashur [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 8:54

se jam menddje madhe Per mua thone? Icon_pale
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 21:55

TOP POSTER [smile_1]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Jul 2010 - 8:22

nuk e di se cthone kur une nuk jam prezente Per mua thone? Icon_study
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga WebMaster Sat 31 Jul 2010 - 8:23

per mua te 99 po sma nin prap se ate pue ka dynjoja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Jul 2010 - 8:26

klea por kur thone 99 a nuk jane shume per te mos e vene fare ujin ne zjarr??
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga WebMaster Sat 31 Jul 2010 - 8:27

hahaha as qe e kam ven ndonjehere yllo hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Jul 2010 - 8:28

sme ngel gje tjeter por vetem fjala bravo se besokerke tek vetja Per mua thone? 94251
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga WebMaster Sat 31 Jul 2010 - 8:30

haha po te besoj tek te tjeret yllo kisha ren nga ura me kohe hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Ardii Sat 31 Jul 2010 - 9:03

se sjom i drejt
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Neta E Sun 1 Aug 2010 - 1:35

Se jam e sinqert
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga pexha Thu 5 Aug 2010 - 3:44

se e du ket laret
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga WebMaster Thu 5 Aug 2010 - 3:46

Per mua ohuhaaaaaaaaa hahaha sa thone as qe ma ndjen per cfar thone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga pexha Thu 5 Aug 2010 - 3:46

thojen qe jam xheloz
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per mua thone? Empty Re: Per mua thone?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi