Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këtij i thonë ‘fat i zi’… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këtij i thonë ‘fat i zi’… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këtij i thonë ‘fat i zi’…

3 posters

Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga T_o_n_i Thu 26 Apr 2012 - 7:03

Një egjiptian, i cili për herë të parë vendosi që të vizitonte ndonjë
faqe pornografike, u befasua “jo pak” kur videoja e parë që e gjeti
tregonte gruan e tij me të cilën është në martesë që 16 vite.
Pasi e ka shikuar xhirimin shqetësues, burri i identifikuar si Ramadan
është konfrontuar me gruan e tij, e cila nuk ka pasur zgjidhje pos të
pranojë dhe t’ia tregojë detajet e të kaluarës së saj ku përfshihen 11
filma pornografikë.
Kjo nuk është e tëra… Ajo që vërtet e ka shokuar Ramadanin është se –
përkundër martesës 16-vjeçare dhe katër fëmijëve që kishin së bashku –
gruaja i ka thënë se asnjëherë nuk e ka dashur.
“Gjeta 11 filma që shfaqnin gruan time në skena të pahijshme me të
dashurin e saj… Ishte hera e parë që shikoja një film pornografik dhe e
bëra vetëm për kuriozitet”, ka thënë ai për gazetat egjiptiane.
“Gruaja fillimisht më akuzoi se nuk jam normal. Pastaj mi pranoi të
gjitha dhe më tregoi se është akoma e dashuruar në ish të dashurin,
sepse ai është i ri sa ajo, ndërsa unë jam një plak”, ka deklaruar
Ramadani nga Dakhalia.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga dajti modh Thu 26 Apr 2012 - 7:21

Po cte duhet me lol me pa porno je farewww je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Apr 2012 - 7:23

Hahaha i ka hypur gomorit keq ore me keto tema ky hahahaha je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga T_o_n_i Thu 26 Apr 2012 - 7:25

moj un po mundohem me informu veten pak me kuriozitete e tek informohem i ndaj edhe me ju ...e mos me akuzoni kot se jam i pafajshem skam gisht ne keto pune une
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Apr 2012 - 7:27

Hahaha bejme sikur skemi thene gje hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga T_o_n_i Thu 26 Apr 2012 - 7:30

edhe ti si Berisha eee se kishe mendjen Këtij i thonë ‘fat i zi’… 1644352394
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Apr 2012 - 7:34

Hahaha epo ti ngjajme ati tani u bo puna
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga dajti modh Thu 26 Apr 2012 - 7:37

Klea mos shif ti se pale ke gjen aty je farewww je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këtij i thonë ‘fat i zi’… Empty Re: Këtij i thonë ‘fat i zi’…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi