Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thonë se.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thonë se.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thonë se....

+34
Malsori
LaDescarada
Alberti
Xhan
bekimi
Єямєℓiиdå
Neta E
kasperi
Ariel
An0nim
Samuela
il conte
xhensila
T_o_n_i
mister.albania
Arian 123
Docteur
Labja
Arabela
Klio
Anakonda
tipi engjellor
Maksi
CuN@BosS/
EMI
**Jeta**
Emona
Free spirit
dajti modh
WebMaster
Aяtємιѕα
Shkembi
zymer
Besa
38 posters

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Thonë se.... Empty Thonë se....

Mesazh nga Besa Thu 29 Dec 2011 - 14:12

Nje dashuri e vertete ka nje fund te lumtur..JO! Nje dashuri e vertete nuk ka nje fund......
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 14:14

Dashuria është kripa e jetës, jeta pa dashuri s’ka asnjë shije.
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:15

deri me sot,une skam par ndonje dashuri me fund te lumtur,deri diku po,masandej?????????????

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:18

....Njerëzit e duan shiun, por kur bie shi vrapojnë të hapin çadrat... :[Umbrella]:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:19

po mua do m'pranosh ne cadren tende? celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 14:20

E ha ujku atë gomar që e zotërojnë disa vetë.
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:22

...Njerëzit e duan diellin, por kur ka diell kërkojnë hije...Shkembi celebrate005
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 14:23

Thone se nuk te njohin ndersa ta din hstorin....Artemis
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:24

dielli venitet ne pranin tende,fjala jote me jep freski....Ana celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Besa Thu 29 Dec 2011 - 14:25

Thone qe kur jane dy mos u be i treti.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:26

zymer shkruajti:Thone se nuk te njohin ndersa ta din hstorin....Artemis

..se mendja e njeriut eshte gjeni ne disa raste 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:27

Shkembi shkruajti:dielli venitet ne pranin tende,fjala jote me jep freski....Ana celebrate005


,,,,,Njerëzit e duan erën, por kur fryn erë mbyllin dritaret...Shkembi celebrate005
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 14:28

Artemis shkruajti:
zymer shkruajti:Thone se nuk te njohin ndersa ta din hstorin....Artemis

..se mendja e njeriut eshte gjeni ne disa raste [You must be registered and logged in to see this image.]

Te besosh ate qe nuk e njeh, nuk eshte e lehte
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:32

Besa shkruajti:Thone qe kur jane dy mos u be i treti.
nga e thena ne te bere na ndan nje det i gjere,jepi Besa edhe ti,perzjehu ne shoqeri

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:32

...Besimi fitohet e nuk dhurohet
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Besa Thu 29 Dec 2011 - 14:33

Shkembi shkruajti:
Besa shkruajti:Thone qe kur jane dy mos u be i treti.
nga e thena ne te bere na ndan nje det i gjere,jepi Besa edhe ti,perzjehu ne shoqeri
Perzihem ateher kur duhet jo kur nuk duhet..
Kaloni bukur nate te mire juve..
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:35

[quote="Artemis"]
Shkembi shkruajti:
,,,,,Njerëzit e duan erën, por kur fryn erë mbyllin dritaret...Shkembi celebrate005
ne pranin tende,era eshte fllad pranveror,dhe ska dritare te mbylli zemren ne kraharor....Ana

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:37

Besa shkruajti:
Shkembi shkruajti:
Besa shkruajti:Thone qe kur jane dy mos u be i treti.
nga e thena ne te bere na ndan nje det i gjere,jepi Besa edhe ti,perzjehu ne shoqeri
Perzihem ateher kur duhet jo kur nuk duhet..
Kaloni bukur nate te mire juve..
klm Besa edhe ti,te uroj dhe une naten e mire

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:38

[quote="Shkembi"]
Artemis shkruajti:
Shkembi shkruajti:
,,,,,Njerëzit e duan erën, por kur fryn erë mbyllin dritaret...Shkembi celebrate005
ne pranin tende,era eshte fllad pranveror,dhe ska dritare te mbylli zemren ne kraharor....Ana

Prandaj unë vetëm buzëshesh teksa i dëgjoj të më thonë që më duan!!!! :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga zymer Thu 29 Dec 2011 - 14:40

Mos ia thuaj gruas fjalën që s’mund ta thuash në rrugë.
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:43

Artemis shkruajti:
Prandaj unë vetëm buzëshesh teksa i dëgjoj të më thonë që më duan!!!! :P
asnjehere ste kam thene te dua,buzeqeshjen a sma fal mua? celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 14:44

Shkembi shkruajti:
Artemis shkruajti:
Prandaj unë vetëm buzëshesh teksa i dëgjoj të më thonë që më duan!!!! :P
asnjehere ste kam thene te dua,buzeqeshjen a sma fal mua? celebrate005

Vitet kalojne te gjithe ndryshojme nga pak...e harrojme ckemi thene djale :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 14:52

Artemis shkruajti:
Vitet kalojne te gjithe ndryshojme nga pak...e harrojme ckemi thene djale :541221:
vitet ikin,fjalet harohen,buzeqeshja gjithmon rinohet celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 15:03

Zhgenjimi te hap syte.. por te mbyll zemren ... (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 15:07

Artemis shkruajti:Zhgenjimi te hap syte.. por te mbyll zemren ... (tongueout)
nje buzeqeshje zbut dhe nje zemer gur,zemra e hapur,ti hap syte
p.s po largohem sa te mar nje cigare

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Dec 2011 - 15:09

....jo te duash, te ikesh nga jeta...... por t'a ndalosh jeten te ike nga Ti.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Shkembi Thu 29 Dec 2011 - 15:17

shpirti im i lire,iken krah per krah me jeten,kur te mbaroi liria i vjen fundi jetes

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Wed 4 Jan 2012 - 2:05

Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera,por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga dajti modh Wed 4 Jan 2012 - 2:10

gjerat e vogla kane shume vlere celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Besa Wed 4 Jan 2012 - 9:50

Shqipetaret do te behen shtet ateher kur shteti do te qeveriset nga grate.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Free spirit Wed 4 Jan 2012 - 9:51

Besa shkruajti:Shqipetaret do te behen shtet ateher kur shteti do te qeveriset nga grate.
brv
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Emona Thu 5 Jan 2012 - 11:06

...Meshkujt mendojne per femrat ashtu sikurse librat: nese nuk u pelqen kopertina, nuk marin mundimin te lexojne se cfare shkruhet ne brendesi.??!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 5 Jan 2012 - 11:50

Njeriu eshte i mire, njerezit jane te ashper.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga **Jeta** Mon 9 Jan 2012 - 9:12

Mos peshtyj lart,se bjen fytyres tende....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga EMI Tue 10 Jan 2012 - 2:36

thone se...
kur qesh bota qesh me ty, kur qan, qan vetem....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 10 Jan 2012 - 2:41

Po si pate frenat e dores gozhd mos u marto se mer veten nqafe me i tuf kalamoj [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga EMI Wed 11 Jan 2012 - 23:24

Cun@Boss/ shkruajti:Po si pate frenat e dores gozhd mos u marto se mer veten nqafe me i tuf kalamoj [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah epra nje kontrroll te mekaniku para se te martohesh..per siguri jo per gjo qe mos te shtosh shume popullsine.....hahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Wed 11 Jan 2012 - 23:26

se data 21 dhjetor 2012 do jete dita me e veshtire e njerzimit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga EMI Wed 11 Jan 2012 - 23:28

Marino shkruajti:se data 21 dhjetor 2012 do jete dita me e veshtire e njerzimit
se besoj...por si dihet..ishalla po na kthen prap ne kohe..sikur te ishte kshtu...do kisha ndrysh destinacion do kisha lind ne BRAZIL dhe do isha Adriana Lima... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Wed 11 Jan 2012 - 23:30

un doja te isha lionel messi hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi