Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puthja ne buze mes familjareve??

+17
WebMaster
LaDescarada
T_o_n_i
Maksi
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
Prada
Hera
Emona
Eleonora
Alberti
Poeti Dhimbjes
genaro gattuso
aLbinna.
Ajo goca
Ariel
21 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 Empty Puthja ne buze mes familjareve??

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jul 2010 - 3:00

First topic message reminder :

Ka disa kultura te ndrysheme qe ne familje ne shenje pershendetje shkembejne puthje ne buze.
Babai
me vajzen ne nje moshe madhore kupotohete po ashtu dhe nene e bire dhe
motrat e vellezerit mes tyre ,mbase dhe mes kusherinjesh nuk e di per
kete te fundit.
Puthja ne buze eshte shume intime dhe pse dashuria
prinderore vellazerore eshte shume e madhe nuk mund ti dhurohet nje
puthje e tille .
E tille puthje mund te perdoret vetem me te dashurin ,fejuarin,bashkeshortin.
E shihni normale nje kulture te tille ???????
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 Empty Re: Puthja ne buze mes familjareve??

Mesazh nga Emona Tue 17 May 2011 - 4:06

Wolf shkruajti:me vjen marre me puth ne faqe jo ma nbuze nc nc me puth nanen nbuze kap baba sakicen e mpret rrugaq thot gjej grun tane qesh

Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 426788 Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 426788 Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 426788 Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 426788 Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 426788 Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 426788



Eshte e pa kuptushem per mua Eshte nje gjest qe asnjhere s'ka qen ne Kulturne tone Edukatene Shqiptarve e tille le te mbetet! 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 Empty Re: Puthja ne buze mes familjareve??

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 17:41

jam kundra,pasi familjaret jan gjaku yt po mund te puthim burrin ose te dashurin por jo familjaret.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthja ne buze mes familjareve?? - Faqe 2 Empty Re: Puthja ne buze mes familjareve??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi