Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kam menduar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

kam menduar

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

kam menduar Empty kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Thu 15 Jan 2009 - 2:50

KAM MENDUAR


Kam menduar per nje kohe te vjeter
Ketu era, tek me shtyne, ne gjoks me qane
Kur kam dashur me shume nje tjeter
Kete nate, prape ne mendje e kam

Mos u merzit .Ti ne krahun tim
Une, sekret e mbaje dhe, s'ta them
Kjo ere e cmendur, me s'ka kthim
Por dhe ne kthefte, me s'do kete vlere

Ky mendim eshte i vangullt e pa shprese
Do te mbyllet bashke me vetrnine aty
Pa lene asnje shenje, asnje mbrese
Se, mua s'do me gjeje me Ty!
Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sat 4 Apr 2009 - 9:25, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty DY BUZE....

Mesazh nga WebMaster prej Thu 15 Jan 2009 - 2:56

Dy buzë...
Dy buzë të kuqe,
dy dëshira të flakta,
që afshin ma thithën,
gëzimin ma fikën,
si fantazma hikën
ndër do bota të larta...
Dy buzë si tëpërgjakta,
dy dëshira të flakta,
që afshin ma thithën
në buzë kur mu njitën
andjet m'i trazuen,
zemrën ma tërbuen,
trurin ma helmuen
e në fund u mërguen...
Dy buzë të kuqe,
bukuri fatale,
të një gruaje stërzane
një pjsë zemre më nxorne,
një pranverë të tanë më morne
dhe gëzimin ma vodhne...
Ato dy buzë të kuqe
dhe dy lote të mija
qenë shenja të dhimbjes,
kur më vrau bukuria,
kur më zu dashunia
e më dogji rinia.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vellai prej Thu 15 Jan 2009 - 3:25

KLEA SA E MIRE TI JE
KUR SHKRUAN
PER DASHURINE
POR CEDO JETOJ LARGE
EDHE NUK MUNDE TA SHIJOJ LUMTURINE :lol!: 🎅
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 107
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vellai prej Thu 15 Jan 2009 - 3:40

Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 107
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty plage--dashurie

Mesazh nga WebMaster prej Sat 17 Jan 2009 - 0:06

Dora ime sdo te ndalet
vetem per ty do te shkruaj
nje dite te vone do ta kuptosh
se per ty me zemer vuaj
Mergimtare je ne kete bote
shum larg je pa mua
syte per ty me pikojne lot
mos harro kudo qe je "Te Dua"
Te lutem kur te lexosh keto fjale
kupto se ketu eshte nje gje e vertete
kupto se per ty vuan shum nje djale
qe jeton i vetem pa dashuri ne jete
Shum larg te kam me kilometra,
Por ne zemer as me milimetra,
Asgje nuk dua prej teje,
Vetem te kem afer shum afer meje
Deshiroj te shof me sy
te mos digjem mall per ty
sikur te isha rreze hane
do te hy ne dhomen tende,
vetem ta dish se sa te DUA
sdo te jetojsh as 1 orë pa mua!
Dashuri e vertete ishe ti per mua
por asnjehere ne jete e shijuar
edhe pse kurr nuk te takova
ta dish se me zemer te kam dashurua …
Deri kur per ty do te mendoj
deri kur shpirti ty do te kujtoj
deri kur une i mjeri te duroj
deri ne fund te jetes zemra
ty do te dashuroj…
Mos e kupto kete si nje fjale te thjeshte
mos e kupto kete sikur tjeret thone
se kur te njoha menjehere te kam deshte
dhe do te vazhdoj te dua pergjithmone!!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga alketa prej Sat 17 Jan 2009 - 5:29

Në terr,
feshferima rrenqethese dhe ankth
hija e tij,
me vajtje - ardhjet e henes ngaterrohet;
e, ne bukurine misterioze te nates,
yjet, si spektatore veshtrojne;
e, me dritezat e tyre,
si me alfabetin Mors,
thashethemet qarkullojne...

E ashtu, ne "intimitetin" e saj,
e madherishmje, fuqiplota, Nate,
sundon!...
Po, po sundon!...
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty hej sa poezi e bukur kjo e fundit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Jan 2009 - 5:38

❤ ❤ ❤ ❤ :flower:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga alketa prej Mon 19 Jan 2009 - 10:07

Nëpër heshtjen tënde do të hidhem,
pa frymë thellësive do të kërkoj!
Edhe në qofte se atje do të mbytem
thellësive të tua shpirti le t`më pushojë!
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga alketa prej Mon 19 Jan 2009 - 10:07

Ti je si djalli i pazbuluar
Qe dashurin nuk e pelqen
Por kur vjen casti per te dashuruar
Nuk di ta shprehesh ate qe ndien.
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:13

hejj se ma hoqe trurin me keto me xemla
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:15

Pse me lendove
kur me the se me dashurove
por un prap te dua
dhe pse ti u talle me mua

kur jeta nuk jetohet,kur i dashuri te fejohet,kur zemra rrjedh gjak te zi,ashtu
ndjehem un pa ty.

Lere lotin tim te pikoj i qete,mos me kerko ne enderr se smund te me gjesh,mos me
kerko me se gjithcka ka mbaruar,jeto i lumtur me ate qe je fejuar.

Nje dite dielli me pa dhe me pyeti:nese kaq shume te mungon,pse se harron?,kurse une
iu pergjigja:A mund ti diell te jetosh pa qiell?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:16

Buzqeshja jote me thot te dua..
Shikimi yt me tregon se smun pa mua..
Si qershi ishin buzet e tua..
i prita e i prita qe tme puthin mua..
Ti me bere Zemren shkrum..
Dua qe tme thuash Te Dua shum..
Ne boten te humber dhe pa shpres..
Sa shum deshta qe te vdes..
Kur e qeta ENJGULIN qe e kerkova..
Vdekjen me nje her e harrova..
Perqafimi yt me jep ngrohtesi..
Tash pe sho qe esht dashuri..
Vetem nje nga mendja sme hiqet..
Zemra jote per mu a po diqet?
Qfar mendim ke per mua?
Shka ndjen ti me te vertet per mua?
Dua qe tma tregojsh te verteten..
Pe shoh se pa ty nuk mund ta jetoj jeten..
Pa syt e buzet e tua jam e humber..
Kjo dashuria jon esht shum e bukur..
Dashuria jon duk dua qe te shuhet..
Kur nuk do te na humbet..!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:17

I dua syt e tua te shkruar
qe kurr nuk do te jen te harruar
Buzet e tua te embla si qershi
kur i puth e ndjej qe me don vetem ti
Ma treguan nje Ndjej,
qe shum me pelqej
Me than se shpirti yt pa temin nuk jeton
me than se zemra jote timen shum e dashuron..!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:17

Kur ne dy u njoftum
Zemra ime bonte bum bum
Emri yt i buker per shqiptar
Zemra ime te kam krenar
I mengjum je si professor
Po them qe te dua qdo or
Kur te shoh baby me sy
Dua qe tme thuash qe jam per ty
Ju luz zotit qe te pelqej
Ather te tregoj se shka ndjej
E ndjej dashurin dhe lumturin
Shpirti im pa tendin nuk rin
Ne endra per qdo nat te kam
Dua qe veq e jotja te jam
Nuk dua qe te shikojsh tjeter
Zemra per ty po digjet si leter....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:21

Nuk jam poet,te shkruaj poezi
Por fjalen te dua,E shkruaj vetem per ty!
mos harro , edhe pse larg syt e mi po jeton
malli per ty cdo dit zemren ma pervlon
kurr nga zemra nuk do te largoj
nuk dua as nje moment pa ty te jetoj
edhe bota me u rrotelu
un prap te du...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:22

Fjalët e mija ti aspak si kupton
Nuk e din që zemra ime vetëm ty të don
Nese me don mua tjeter mos shiko
bindu ne vetvete se vetem nje e don
edhe pse jam i ri teper xhelozoj
nuk dua qeter kush vendin tim ta zavendesoj...


Malli për buzët e tua po më kall
takimin me ty po e pres me mall
Eja mos më le me lotë në sy
se keto lotë po derdhën veq për ty


Në tër trrupin shikimin ma lëshon
Më pëlqen kur më ngacmon
Me bisht të syrit të vështroj
Buzën ngadal e kafshoj
Ti mendjen ta tranoj
Por që të më ofrohesh, stë lejoj
Plas prej atje dhe vetëm fantazo
Se në realitet më tepër sguxoj
Digjem si prush se as njé her skam të të provoj..
Ndoshta në duar të më kesh për një sekond
Gati shansën ta dhuroj!
Por mos u mashtro më larg me shpresa të vazhdojsh
Se S objekt për njeri skam mu ba
Mor sjam i leht, jam i fshtir të kam than!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009 - 19:24

U than gjethet e ksaj stine dhe ran para meje por kjo zemer qe te deshti tash po rrah larg teje.
Edhe boten te ma falin une prap dot vuaj
Kur edi se Dora jote mban Unaz te huaj
I kujtoj buzet tua dhe po e pys veten...
A me genjeve ti apo genjeva veten????
Shko jeto larg meje edhe pse te dua
Un sisha per ty dhe ti sishe per mua..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga julian prej Sat 4 Apr 2009 - 9:20

OH MOJ NEN E ZEZA NEN

A DO TE VISH TEK VARRI IM

TE NDEZESH NJI QIRI

DOTE VIJ JULIAN IM

OH MOJ NENE E ZEZA NEN

A DO TE VISH TEK VARRI IM

TE ME SHIKOSH FOTOGRAFIN

DO TE VIJ JULIAN IM MBI VARRIN TEND

TE TESHOF FOTOGRAFIN TENDE

AH MOJ NENE KU I KAM SHOKET

EMI AH BIRI I NENES TE LAN VETEM

SHOKET E TU

AH MI NEN TE LUTEM MOS QAJ

OH JULIAN I NENES NUK PO QAJ

PO ZEMRA E NENES PO DIGJET PER TY
julian
julian
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 35
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Jola prej Sun 26 Apr 2009 - 8:45

Petalet e vjeshtes rishtazi kan filluar te bijen


dhe me ngjadhin nostagji per te jetuar serishte


nje dashuri ndoshta te vjeter sepse ate njoh
me mire te shikoj ata sy qe tashme i njoh
mire
te degjoj hapat e tua qe vijne me nxitim
ate


flladin e lehte qe sjedh dora jote kur me
ledhaton
ngrohtesin qe kjo vjeshte tashme po e
largon por

keto jane vec imazhe e ndjesi te nje
njeriu qe don te shijoj qofte dhe nje here te fundit ne jete ate
lumturei
qe tashme te shkuares i tako.
Jola
Jola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 91
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/04/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Gjakush Tana prej Sun 26 Apr 2009 - 8:47

JOLA shkruajti:Petalet e vjeshtes rishtazi kan filluar te bijen


dhe me ngjadhin nostagji per te jetuar serishte


nje dashuri ndoshta te vjeter sepse ate njoh
me mire te shikoj ata sy qe tashme i njoh
mire
te degjoj hapat e tua qe vijne me nxitim
ate


flladin e lehte qe sjedh dora jote kur me
ledhaton
ngrohtesin qe kjo vjeshte tashme po e
largon por

keto jane vec imazhe e ndjesi te nje
njeriu qe don te shijoj qofte dhe nje here te fundit ne jete ate
lumturei
qe tashme te shkuares i tako.


Jo se je princeshe forumi, por vargjet i ke te mira. Natyrisht te duhet pak kujdes ne drejtshkrim, mbase ne nivelin e perdorimit te mesazhit !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Sun 26 Apr 2009 - 9:13

kam menduar se kjo princesha sa erdhi poezi eeeeee hehe :gezim:
kam menduar 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  kam menduar 30l12rc Pytje & Përgjigje kam menduar 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Gjakush Tana prej Sun 26 Apr 2009 - 9:15

Kam menduar se nuk do t'u binte ne sy. Sa sy te keq keni JU :affraid:
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sun 26 Apr 2009 - 9:17

kam menduar saktesisht per shume gjera
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Sun 26 Apr 2009 - 9:19

Ne spatem guxinim te thonin cka ndjenim
heshtem si te marre fshehem dashurin
me shpresa false veten genjenim
por tash eshte von ,von per pendim
humben ndjenjat qe zemrat na ndertuan
fshehur ne shpirt rri dashuri e vjeter
shpresat qe ne thurem heshtur u shkatrruan
tash ne jetet tona qendron dikush tjeter
dashuria jone paska qene e mallkuar
u vyshk pa lulezuar ajo ndjenj e brisht
kur ndeshemi shihemi si dy te dashuruar
me pas ndahemi me nje shikim te trisht
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Gjakush Tana prej Sun 26 Apr 2009 - 9:21

Thonë se ushqimi i mendjes te ben t'u ngjajshe perlave me te cilat ushqehesh. Ashtu si aristogata! :kis:
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Sun 26 Apr 2009 - 9:22

eshte krijim imi personal.eshte dicka modeste .flm per konsideraten arti
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 Apr 2009 - 10:07

kam menduar me vra njerin sepse me kane vjellur tek biznesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Sun 26 Apr 2009 - 10:38

kam menduar tani shum gjera
kam menduar 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  kam menduar 30l12rc Pytje & Përgjigje kam menduar 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Jola prej Sun 26 Apr 2009 - 10:53

kam menduar shume per te zhgjidhu nje problem
Jola
Jola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 91
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/04/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga WebMaster prej Sun 26 Apr 2009 - 10:54

kam menduar shume ti them kesaj ta uroi ta zgjedhesh
kam menduar 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  kam menduar 30l12rc Pytje & Përgjigje kam menduar 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Jola prej Sun 26 Apr 2009 - 10:56

si perfundim ja arrita e zgjidha
Jola
Jola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 91
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/04/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 Apr 2009 - 11:06

kam menduar tju then naten e mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009 - 1:35

kkam menduar sedikush me don shummm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 1:36

kam menduar se jeta esht pa genjeshtra
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 27 Apr 2009 - 1:37

kam menduar per dike juhjjjjj
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:38

kam menduar per.... :mendoj:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 27 Apr 2009 - 1:41

kam menduar se nuk ka aq shum fytyresh :mendoj:
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 27 Apr 2009 - 1:43

kam menduar,por nuk po arrij
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Aristogata prej Mon 27 Apr 2009 - 1:43

kam menduar te rrah nje person :inat:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 27 Apr 2009 - 1:43

kam menduar nese me rrah ma bene me dije
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kam menduar Empty Re: kam menduar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi