Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

+10
Katniss
Darius
Ariel
Yll Qielli
Anila
Daku
Poeti Dhimbjes
Prada
Elisaaa
dedi
14 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 Empty Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jul 2010 - 13:49

First topic message reminder :

atehere secili nga ne thote nje fjale te vjeter qe i perket
fshatit,qytetit apo zones se tij....dhe ne duhet ti gjejme kuptimin, po e
filloj une:

medet....... Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 957171
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 Empty Re: Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

Mesazh nga Prada Wed 23 Feb 2011 - 2:44

EmoNa shkruajti:..S'kom Ide!!!

Terpi.

mos esht TERPI ndryshe terrpijan ose lakmues
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 Empty Re: Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 23 Feb 2011 - 4:52

Terpi thuhet edhe kur han shpejt edhe shume psh thone te ka hy terpija..hehe ndoshta eshte kjo
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 Empty Re: Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

Mesazh nga Emona Thu 24 Feb 2011 - 1:53

Ermelinda shkruajti:Terpi thuhet edhe kur han shpejt edhe shume psh thone te ka hy terpija..hehe ndoshta eshte kjo

Hihi Te lumt e gjete ... Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 668312

Prada Ashtu at Kuptim e ka Ermelinda Ka dhen Spjegimin e duhur.-----------------------------------------------------------------

''Lazdran /Lazdrajk''

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 Empty Re: Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:16

Ustagjac..............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin  - Faqe 2 Empty Re: Dialekteti:ti thua nje fjale te zones tende une mundhem ti gjej kuptimin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi